Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 52, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aleyna Korkut  
21
12
21
10
 23'
21
2
21
5
 12'
21
10
21
7
 20'
126/46
80
3
1
2 Augustė Stankevičiūtė  
12
21
10
21
 23'
21
13
21
7
 18'
16
21
21
18
17
21
 43'
118/122
-4
1
3
3 Skaistė Liutkutė  
2
21
5
21
 12'
13
21
7
21
 18'
11
21
3
21
 17'
41/126
-85
0
4
4 Lusine Smbatyan  
10
21
7
21
 20'
21
16
18
21
21
17
 43'
21
11
21
3
 17'
119/110
9
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Anastasiia Alymova  
21
10
21
9
 15'
21
2
21
3
 13'
21
6
21
0
 17'
126/30
96
3
1
2 Liepa Aleknavičiūtė  
10
21
9
21
 15'
21
4
21
5
 14'
20
22
22
20
 30'
103/93
10
2
2
3 Elžbieta Vilimaitė  
2
21
3
21
 13'
4
21
5
21
 14'
14/84
-70
1
3
4 Azra Hazal Ari  
6
21
0
21
 17'
22
20
20
22
 30'
48/84
-36
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Taja Leonovič  
21
5
21
3
 16'
20
22
15
21
 28'
77/51
26
2
2
2 Adelė Krutkytė  
5
21
3
21
 16'
6
21
3
21
 13'
17/84
-67
1
3
3 Gabija Beržinskaitė  
0/0
0
0
4
4 Aysu Arslan  
22
20
21
15
 28'
21
6
21
3
 13'
85/44
41
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Maria Koriagina  
21
14
21
11
 24'
21
4
21
3
 11'
84/32
52
3
1
2 Kristina Danilova  
14
21
11
21
 24'
21
5
21
1
 13'
67/48
19
2
2
3 Liepa Leonavičiūtė  
0/0
0
0
4
4 Smiltė Marija Sabakonytė  
4
21
3
21
 11'
5
21
1
21
 13'
13/84
-71
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kaja Ziółkowska  
21
12
21
4
 19'
21
8
21
8
 14'
84/32
52
2
1
2 Dangė Lygnugarytė  
12
21
4
21
 19'
21
15
21
6
 16'
58/63
-5
1
2
3 Marija Kolojanskaitė  
8
21
8
21
 14'
15
21
6
21
 16'
37/84
-47
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Raiia Almalalha  
21
10
21
11
 17'
21
17
21
15
 29'
84/53
31
2
1
2 Greta Vedrickaitė  
10
21
11
21
 17'
9
21
10
21
 18'
40/84
-44
0
3
3 Anastasiia Golubeva  
17
21
15
21
 29'
21
9
21
10
 18'
74/61
13
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Goda Vancevičiūtė  
21
12
21
14
 19'
9
21
21
18
10
21
 33'
82/86
-4
1
2
2 Amelija Klimaitė  
12
21
14
21
 19'
15
21
8
21
 19'
49/84
-35
0
3
3 Sofia Nikolayeva  
21
9
18
21
21
10
 33'
21
15
21
8
 19'
102/63
39
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Madara Mackeviča  
13
21
19
21
 21'
2
21
5
21
 16'
39/84
-45
0
3
2 Giedra Velykytė  
21
13
21
19
 21'
6
21
2
21
 14'
50/74
-24
1
2
3 Sofija Yanouskaya  
21
2
21
5
 16'
21
6
21
2
 14'
84/15
69
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Oleksandra Botsman  
21
9
21
15
 16'
21
16
21
12
 22'
84/52
32
2
1
2 Marija Rimkutė  
9
21
15
21
 16'
7
21
3
21
 16'
34/84
-50
0
3
3 Sofia Sypko  
16
21
12
21
 22'
21
7
21
3
 16'
70/52
18
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Šalnaitė  
21
3
21
7
 13'
21
10
21
9
 21'
84/29
55
2
1
2 Nomeda Seniūnaitė  
3
21
7
21
 13'
3
21
9
21
 15'
22/84
-62
0
3
3 Yağmur Tuana Yemişen  
10
21
9
21
 21'
21
3
21
9
 15'
61/54
7
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Defne Ilgin Koçak  
21
17
21
17
 23'
20
22
21
15
19
21
 55'
102/92
10
1
2
2 Urtė Gatelytė  
17
21
17
21
 23'
10
21
12
21
 19'
56/84
-28
0
3
3 Lena Makowska  
22
20
15
21
21
19
 55'
21
10
21
12
 19'
100/82
18
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Işilsu Artan  
21
16
21
19
 20'
10
21
11
21
 15'
63/77
-14
1
2
2 Liepa Budrytė  
16
21
19
21
 20'
15
21
11
21
 19'
61/84
-23
0
3
3 Uliana Deremeshko  
21
10
21
11
 15'
21
15
21
11
 19'
84/47
37
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Elif Rabia Şimşek  
18
21
23
25
 28'
7
21
8
21
 22'
56/88
-32
0
3
2 Jorė Kavaliauskaitė  
21
18
25
23
 28'
12
21
9
21
 20'
67/83
-16
1
2
3 Polina Barannyk  
21
7
21
8
 22'
21
12
21
9
 20'
84/36
48
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Elza Zitane  
21
16
21
14
 22'
10
21
16
21
 21'
68/72
-4
1
2
2 Elzė Dindaitė  
16
21
14
21
 22'
10
21
4
21
 19'
44/84
-40
0
3
3 Irmak Rana Yemişen  
21
10
21
16
 21'
21
10
21
4
 19'
84/40
44
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Elif Nur Demir  
21
7
21
9
 19'
21
7
21
6
 21'
84/29
55
2
1
2 Gretė Velykytė  
7
21
9
21
 19'
14
21
11
21
 20'
41/84
-43
0
3
3 Ekaterina Ivendikova  
7
21
6
21
 21'
21
14
21
11
 20'
55/67
-12
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Anete Priedniece  
22
24
21
16
21
17
 35'
14
21
8
21
 19'
86/99
-13
1
2
2 Uma Ivanauskaitė  
24
22
16
21
17
21
 35'
15
21
13
21
 20'
85/106
-21
0
3
3 Daria Kovalchuk  
21
14
21
8
 19'
21
15
21
13
 20'
84/50
34
2
1



2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1    Aleyna Korkut  Dėl 1-16 vietų      
[133] 09:30   A.Korkut      
 48  Daria Kovalchuk   21:4  21:7 [18']      
  [145] 10:30   S.Yanouskaya    
 9    Oleksandra Botsman     17:21  21:13  25:23 [70']    
[134] 09:30   S.Yanouskaya      
 40  Sofija Yanouskaya   21:17  15:21  22:20 [48']      
    [226] 17:00   M.Koriagina  
 5    Kaja Ziółkowska       21:14  21:16 [29']  
[135] 09:30   K.Ziółkowska      
 44  Uliana Deremeshko   21:19  21:15 [26']      
  [146] 10:30   M.Koriagina    
 4    Maria Koriagina     21:7  21:14 [21']    
[136] 09:30   M.Koriagina      
 45  Polina Barannyk   21:17  21:12 [23']      1 vieta
      [241] 19:00   M.Koriagina
 46  Irmak Rana Yemişen         21:17  17:21  21:12 [36']
[137] 09:30   A.Arslan      
 51  Aysu Arslan   21:19  14:21  21:12 [38']      
  [147] 10:30   R.Almalalha    
 43  Lena Makowska     21:15  21:16 [23']    
[138] 09:30   R.Almalalha      
 6    Raiia Almalalha   21:7  21:16 [19']      
    [227] 17:00   A.Alymova  
 10  Jorūnė Šalnaitė       21:11  21:14 [23']  
[139] 10:00   J.Šalnaitė      
 39  Sofia Nikolayeva   21:19  21:16 [24']      
  [148] 10:30   A.Alymova    
 15  Elif Nur Demir     21:13  21:10 [20']    
[140] 10:00   A.Alymova      
 2    Anastasiia Alymova   21:18  21:13 [31']    S.Yanouskaya  3 vieta
     
       R.Almalalha   ->
         
     Dėl 5-8 vietos    
     A.Korkut    
     
     K.Ziółkowska   ->  5 vieta
     
     A.Arslan     ->
     
     J.Šalnaitė   ->  
         
         
       7 vieta
     
        ->
         
   Dėl 9-16 vietos      
   D.Kovalchuk      
     
   O.Botsman   ->    
     
   U.Deremeshko     ->  
     
   P.Barannyk   ->    9 vieta
     
   I.Rana Yemişen       ->
     
   L.Makowska   ->    
     
   S.Nikolayeva     ->  
     
   E.Nur Demir   ->    
         
       11 vieta
     
        ->
         
     Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->  13 vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
       15 vieta
     
        ->
         



 
 3    Taja Leonovič  Dėl 17-32 vietų      
     
 49  Lusine Smbatyan   ->      
     
 21  Dangė Lygnugarytė     ->    
     
 20  Kristina Danilova   ->      
     
 14  Elza Zitane       ->  
     
 38  Anastasiia Golubeva   ->      
     
 41  Sofia Sypko     ->    
     
 12  Işilsu Artan   ->      17 vieta
     
 11  Defne Ilgin Koçak         ->
     
 42  Yağmur Tuana Yemişen   ->      
     
 29  Jorė Kavaliauskaitė     ->    
     
 16  Anete Priedniece   ->      
     
 18  Liepa Aleknavičiūtė       ->  
     
 24  Giedra Velykytė   ->      
     
 47  Ekaterina Ivendikova     ->    
     
 7    Goda Vancevičiūtė   ->    19 vieta
     
        ->
         
     Dėl 21-24 vietos    
       
     
      ->  21 vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
       23 vieta
     
        ->
         
   Dėl 25-32 vietos      
       
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    25 vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
       27 vieta
     
        ->
         
     Dėl 29-32 vietos    
       
     
      ->  29 vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
       31 vieta
     
        ->
         



 
 8    Madara Mackeviča  Dėl 33-48 vietų      
     
 52  Smiltė Marija Sabakonytė   ->      
     
 27  Urtė Gatelytė     ->    
     
 26  Nomeda Seniūnaitė   ->      
     
 22  Greta Vedrickaitė       ->  
     
 31  Gretė Velykytė   ->      
     
 32  Uma Ivanauskaitė     ->    
     
 19  Adelė Krutkytė   ->      33 vieta
     
 17  Augustė Stankevičiūtė         ->
     
 34  Elžbieta Vilimaitė   ->      
     
 30  Elzė Dindaitė     ->    
     
 23  Amelija Klimaitė   ->      
     
 25  Marija Rimkutė       ->  
     
 28  Liepa Budrytė   ->      
     
 37  Marija Kolojanskaitė     ->    
     
 13  Elif Rabia Şimşek   ->    35 vieta
     
        ->
         
     Dėl 37-40 vietos    
       
     
      ->  37 vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
       39 vieta
     
        ->
         
   Dėl 41-48 vietos      
       
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    41 vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
       43 vieta
     
        ->
         
     Dėl 45-48 vietos    
       
     
      ->  45 vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
       47 vieta
     
        ->
         



 
 33  Skaistė Liutkutė  Dėl 49-64 vietų      
 S.Liutkutė      
 53     ->      
   S.Liutkutė    
 54       ->    
 .      
 55     ->      
     
 56         ->  
 .      
 57     ->      
   A.Hazal Ari    
 58       ->    
 A.Hazal Ari      
 50  Azra Hazal Ari   ->      49 vieta
     
 36  Liepa Leonavičiūtė         ->
 L.Leonavičiūtė      
 59     ->      
   L.Leonavičiūtė    
 60       ->    
 .      
 61     ->      
     
 62         ->  
 .      
 63     ->      
   G.Beržinskaitė    
 64       ->    
 G.Beržinskaitė      
 35  Gabija Beržinskaitė   ->    51 vieta
     
        ->
         
     Dėl 53-56 vietos    
       
     .  
      ->  53 vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
       55 vieta
       .
        ->
         
   Dėl 57-64 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    57 vieta
       .
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
       59 vieta
       .
        ->
         
     Dėl 61-64 vietos    
       
     .  
      ->  61 vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
       63 vieta
       .
        ->
         

  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.