Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1   Domas Pakšys 
 Yegor Romaniuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, Y.Romaniuk      
 16       ->      
  [163] 12:00    D.Pakšys, Y.Romaniuk    
 9   Ahmet Arda Atak 
 Cengizhan Yazici 
    21:4  21:7 [13']    
[149] 11:00   A.Mažeika, J.Ivanauskas      
 8   Adomas Mažeika 
 Joris Ivanauskas 
  ->      
    [230] 17:30    D.Pakšys, Y.Romaniuk  
 5   Titas Žibūda 
 Benediktas Kamantauskas 
      21:6  21:11 [16']  
[150] 11:00    T.Žibūda, B.Kamantauskas      
 12   Leonardo Golovčenko 
 Aleksis Emiljans Kviesis 
  21:19  21:18 [20']      
  [164] 12:00    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 13   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
    21:17  21:19 [19']    
[151] 11:00    M.Grytė, N.Tenikaitis      
 4   Timofeii Kadiemin 
 Illa Vorobkalo 
  14:21  21:19  21:18 [36']       1-a vieta
      [242] 19:30    M.Seven, M.Can Töremiş
 3   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:13 [23']
[152] 11:00    D.Tankevič, D.Leonovič      
 14   Konstantin Apanovich 
 Niklas Huterer 
  21:11  21:10 [19']      
  [165] 12:00    G.Göl, M.Eren Bilgen    
 11   Jakub Dulemba 
 Bartosz Puńko 
    21:15  21:16 [24']    
[153] 11:00    G.Göl, M.Eren Bilgen      
 6   Gokay Göl 
 Muhammed Eren Bilgen 
  19:21  22:20  21:14 [35']      
    [231] 17:30    M.Seven, M.Can Töremiş  
 7   Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
      21:16  21:18 [24']  
[154] 11:00    M.Borisov, A.Ivanov      
 10   Maksim Borisov 
 Aleksei Ivanov 
  21:3  21:2 [13']      
  [166] 12:00    M.Seven, M.Can Töremiş    
 15         22:20  21:10 [28']    
 M.Seven, M.Can Töremiş      
 2   Mert Seven 
 Mehmet Can Töremiş 
  ->    M.Grytė, N.Tenikaitis   3-a vieta
     
       G.Göl, M.Eren Bilgen   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažeika, J.Ivanauskas    
    [232] 17:30    T.Žibūda, B.Kamantauskas  
     T.Žibūda, B.Kamantauskas   21:17  21:18 [18']   5-a vieta
     
     D.Tankevič, D.Leonovič     ->
    [233] 17:30    M.Borisov, A.Ivanov  
     M.Borisov, A.Ivanov   21:14  21:9 [21']  
         
         
       A.Mažeika, J.Ivanauskas   7-a vieta
     
       D.Tankevič, D.Leonovič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Arda Atak, C.Yazici    
   A.Arda Atak, C.Yazici   ->    
    [234] 17:30   L.Golovčenko, A.Kviesis  
   L.Golovčenko, A.Kviesis     ->  
  [167] 12:30    L.Golovčenko, A.Kviesis    
   T.Kadiemin, I.Vorobkalo   21:19  20:22  21:13 [36']     9-a vieta
     
   K.Apanovich, N.Huterer       ->
  [168] 12:30    J.Dulemba, B.Puńko    
   J.Dulemba, B.Puńko   21:12  21:13 [21']    
    [235] 17:30    J.Dulemba, B.Puńko  
   M.Plauška, T.Puišys     21:16  23:21 [20']  
   M.Plauška, T.Puišys    
    ->    
         
       A.Arda Atak, C.Yazici   11-a vieta
     
       M.Plauška, T.Puišys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Kadiemin, I.Vorobkalo  
     T.Kadiemin, I.Vorobkalo   ->   13-a vieta
     
     K.Apanovich, N.Huterer     ->
     K.Apanovich, N.Huterer  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.