Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1   Bartosz Puńko 
 Kaja Ziółkowska 
  Dėl 1-16 vietos        
 B.Puńko, K.Ziółkowska        
 32       ->        
  [199] 15:00    B.Puńko, K.Ziółkowska      
 17   Illa Vorobkalo 
 Daria Kovalchuk 
    21:6  21:5 [15']      
[177] 13:00   I.Vorobkalo, D.Kovalchuk        
 16   Cengizhan Yazici 
 Nisa Nur Çimen 
  ->        
    [209] 16:00    B.Puńko, K.Ziółkowska    
 9   Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
      21:17  21:14 [21']    
[178] 13:00    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė        
 24   Edgar Hovhannisyan 
 Lusine Smbatyan 
  21:10  21:7 [16']        
  [200] 15:00    K.Apanovich, E.Ivendikova      
 25   Konstantin Apanovich 
 Ekaterina Ivendikova 
    21:15  21:13 [21']      
[179] 13:30    K.Apanovich, E.Ivendikova        
 8   Leonardo Golovčenko 
 Madara Mackeviča 
  21:14  21:18 [22']        
      [238] 18:30   M.Borisov, S.Sypko  
 5   Yiğitcan Erol 
 Zeynep Berre Ocakoğlu 
        ->  
 Y.Erol, Z.Berre Ocakoğlu        
 28       ->        
  [201] 15:00    M.Borisov, S.Sypko      
 21   Paulius Jarašiūnas 
 Skaistė Liutkutė 
    21:13  21:15 [28']      
[180] 13:30   M.Borisov, S.Sypko        
 12   Maksim Borisov 
 Sofia Sypko 
  ->        
    [210] 16:00    M.Borisov, S.Sypko    
 13   Daniel Leonovič 
 Jorė Kavaliauskaitė 
      21:6  21:10 [19']    
[181] 13:30    H.Can Arslan, A.Hazal Ari        
 20   Hasan Can Arslan 
 Azra Hazal Ari 
  21:15  21:17 [21']        
  [202] 15:00    R.Lesinskas, T.Leonovič      
 29         21:12  21:7 [19']      
 R.Lesinskas, T.Leonovič        
 4   Rokas Lesinskas 
 Taja Leonovič 
  ->         1-a vieta
        [243] 20:00    M.Borisov, S.Sypko
 3   Muhammed Haşim Türksoy 
 Işilsu Artan 
          21:13  21:16 [24']
 M.Haşim Türksoy, I.Artan        
 30       ->        
  [203] 15:30    A.Ivanov, K.Danilova      
 19   Jakub Dulemba 
 Uliana Deremeshko 
    21:15  21:10 [19']      
[182] 13:30    A.Ivanov, K.Danilova        
 14   Aleksei Ivanov 
 Kristina Danilova 
  21:11  21:15 [19']        
    [211] 16:00    A.Ivanov, K.Danilova    
 11   Tautvydas Puišys 
 Jorūnė Šalnaitė 
      21:12  21:6 [19']    
[183] 13:30    T.Kadiemin, S.Nikolayeva        
 22   Timofeii Kadiemin 
 Sofia Nikolayeva 
  21:10  21:7 [18']        
  [204] 15:30    T.Kadiemin, S.Nikolayeva      
 27         21:18  21:16 [24']      
 T.Sala, E.Zitane        
 6   Toms Sala 
 Elza Zitane 
  ->        
      [239] 18:30    V.Kunin, R.Almalalha  
 7   Pijus Kovas 
 Polina Barannyk 
        21:13  21:11 [21']  
[184] 13:30    P.Kovas, P.Barannyk        
 26   Martynas Plauška 
 Greta Vedrickaitė 
  17:21  21:14  21:14 [31']        
  [205] 15:30    P.Kovas, P.Barannyk      
 23   Kipras Sakalauskas 
 Giedra Velykytė 
    21:19  21:19 [29']      
[185] 14:00   S.Arda Aydin, M.Güzel        
 10   Soner Arda Aydin 
 Meryem Güzel 
  ->        
    [212] 16:00    V.Kunin, R.Almalalha    
 15   Aleksis Emiljans Kviesis 
 Anete Priedniece 
      21:14  21:16 [22']    
[186] 14:00    A.Kviesis, A.Priedniece        
 18   Benediktas Kamantauskas 
 Adelė Krutkytė 
  22:20  18:21  21:14 [34']      B.Puńko, K.Ziółkowska   3-a vieta
  [206] 15:30    V.Kunin, R.Almalalha  
 31         21:6  21:11 [17']    A.Ivanov, K.Danilova   ->
 V.Kunin, R.Almalalha        
 2   Vladyslav Kunin 
 Raiia Almalalha 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Apanovich, E.Ivendikova    
       
       R.Lesinskas, T.Leonovič   ->   5-a vieta
       
       T.Kadiemin, S.Nikolayeva     ->
       
       P.Kovas, P.Barannyk   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Vorobkalo, D.Kovalchuk      
    [213] 16:00    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
     D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   21:11  21:8 [18']    
       
     Y.Erol, Z.Berre Ocakoğlu     ->  
    [214] 16:00    Y.Erol, Z.Berre Ocakoğlu    
     H.Can Arslan, A.Hazal Ari   21:10  21:11 [18']     9-a vieta
       
     M.Haşim Türksoy, I.Artan       ->
    [215] 16:30    M.Haşim Türksoy, I.Artan    
     T.Sala, E.Zitane   15:21  21:16  21:17 [30']    
       
     S.Arda Aydin, M.Güzel     ->  
    [216] 16:30    A.Kviesis, A.Priedniece    
     A.Kviesis, A.Priedniece   14:21  21:19  21:14 [32']    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Vorobkalo, D.Kovalchuk    
       
       H.Can Arslan, A.Hazal Ari   ->   13-a vieta
       
       T.Sala, E.Zitane     ->
       
       S.Arda Aydin, M.Güzel   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   C.Yazici, N.Nur Çimen      
   C.Yazici, N.Nur Çimen   ->      
    [217] 16:30   L.Golovčenko, M.Mackeviča    
   E.Hovhannisyan, L.Smbatyan     ->    
  [207] 15:30    L.Golovčenko, M.Mackeviča      
   L.Golovčenko, M.Mackeviča   21:18  21:18 [22']      
       
        ->  
   P.Jarašiūnas, S.Liutkutė      
   P.Jarašiūnas, S.Liutkutė   ->      
    [218] 16:30   D.Leonovič, J.Kavaliauskaitė    
   D.Leonovič, J.Kavaliauskaitė     ->    
   D.Leonovič, J.Kavaliauskaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   J.Dulemba, U.Deremeshko      
   J.Dulemba, U.Deremeshko   ->      
    [219] 16:30    T.Puišys, J.Šalnaitė    
   T.Puišys, J.Šalnaitė     20:22  23:21  21:15 [34']    
   T.Puišys, J.Šalnaitė      
    ->      
       
   M.Plauška, G.Vedrickaitė       ->  
  [208] 15:30   M.Plauška, G.Vedrickaitė      
   K.Sakalauskas, G.Velykytė   ->      
    [220] 16:30    M.Plauška, G.Vedrickaitė    
   B.Kamantauskas, A.Krutkytė     21:18  21:12 [17']    
   B.Kamantauskas, A.Krutkytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       C.Yazici, N.Nur Çimen    
       
       P.Jarašiūnas, S.Liutkutė   ->   21-a vieta
       
       J.Dulemba, U.Deremeshko     ->
       
       B.Kamantauskas, A.Krutkytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Hovhannisyan, L.Smbatyan    
     E.Hovhannisyan, L.Smbatyan   ->    
       E.Hovhannisyan, L.Smbatyan  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       K.Sakalauskas, G.Velykytė  
     K.Sakalauskas, G.Velykytė     ->  
     K.Sakalauskas, G.Velykytė    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.