Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltijos taurė, Data: 2021-07-17, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-07-17 2021-07-17 2021-07-17  
 1  Veronika Michailova ,  Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Michailova, J.Sereckienė    
 8       ->    
  [7] 10:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5  Modesta Kožkuvienė ,  Asta Mažulienė      21:12  21:13  
[1] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 4  Agnė Stankutė ,  Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė    21:10  21:15 [18']    1-a vieta
    [13] 11:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3  Rasa Džervė ,  Inga Vaicekauskienė        21:17  21:18 [22']
[2] 10:00   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
 6  Aušrinė Mažulytė ,  Ugnė Tiškutė    24:22  13:21  21:15 [4']    
  [8] 10:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
 7  Skaistė Kliaubienė ,  Kristina Kozlovienė      18:21  21:17  21:17 [28']  
[3] 10:00   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 2  Ernesta Grigeliūnienė ,  Renata Staupelienė    21:16  21:17 [24']    
     
     V.Michailova, J.Sereckienė  3-a vieta
  [14] 11:30   V.Michailova, J.Sereckienė
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:18  21:14 [6']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Stankutė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  
   A.Stankutė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   ->  5-a vieta
    [15] 11:45   A.Mažulytė, U.Tiškutė
   A.Mažulytė, U.Tiškutė     15:21  21:12  25:23 [38']
  [9] 10:50   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   S.Kliaubienė, K.Kozlovienė   10:21  21:17  21:19 [36']  
       
       
     7-a vieta
     S.Kliaubienė, K.Kozlovienė
     S.Kliaubienė, K.Kozlovienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.