Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-06-26, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
21
5
21
18
 21'
15
21
18
21
 26'
75/65
10
1
2
2 Kęstutis Krūminas 
 Gediminas Vaitkevičius 
5
21
18
21
 21'
12
21
20
22
 25'
55/85
-30
0
3
3 Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
21
15
21
18
 26'
21
12
22
20
 25'
85/65
20
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
21
17
19
21
19
21
 27'
21
10
21
4
 22'
101/73
28
1
2
2 Elmoras Adakauskas 
 Steponas Januška 
17
21
21
19
21
19
 27'
21
19
21
8
 6'
101/86
15
2
1
3 Raimondas Banelis 
 Rolandas Žaldokas 
10
21
4
21
 22'
19
21
8
21
 6'
41/84
-43
0
3



2021-06-26  
   1-a vieta
 4    Elmoras Adakauskas,  Steponas Januška  
[38] 14:30   R.Mackevičius, A.Sirbikė
 5    Ramūnas Mackevičius,  Artūras Sirbikė   21:13  21:18 [23']
   



2021-06-26  
   3-a vieta
 1    Rimas Lavrukaitis,  Valentinas Bagdanavičius  
[39] 14:30   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius
 2    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas   21:17  17:21  21:15 [40']
   



2021-06-26  
   5-a vieta
 3    Kęstutis Krūminas,  Gediminas Vaitkevičius  
[40] 14:30   K.Krūminas, G.Vaitkevičius
 6    Raimondas Banelis,  Rolandas Žaldokas   21:18  21:15 [12']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.