Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-06-26, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
21
18
21
12
 29'
21
15
21
9
 26'
84/54
30
2
1
2 Laimonas Bečalis 
 Neringa Martinavičiūtė 
18
21
12
21
 29'
21
17
21
19
 31'
72/78
-6
1
2
3 Raimondas Banelis 
 Jolanta Sereckienė 
15
21
9
21
 26'
17
21
19
21
 31'
60/84
-24
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
21
14
21
17
 28'
21
16
21
17
 26'
84/64
20
2
1
2 Ramūnas Mackevičius 
 Dalia Sunklodė 
14
21
17
21
 28'
21
15
21
13
 32'
73/70
3
1
2
3 Gediminas Vaitkevičius 
 Rūta Žigienė 
16
21
17
21
 26'
15
21
13
21
 32'
61/84
-23
0
3



2021-06-26  
   1-a vieta
 1    Kęstutis Krūminas,  Gitana Krūminienė  
[15] 12:30   K.Krūminas, G.Krūminienė
 2    Ramūnas Galvanauskas,  Rūta Bubulienė   21:23  21:10  21:15 [38']
   



2021-06-26  
   3-a vieta
 3    Laimonas Bečalis,  Neringa Martinavičiūtė  
[16] 12:30   L.Bečalis, N.Martinavičiūtė
 4    Ramūnas Mackevičius,  Dalia Sunklodė   21:17  21:8 [23']
   



2021-06-26  
   5-a vieta
 5    Raimondas Banelis,  Jolanta Sereckienė  
[17] 12:30   R.Banelis, J.Sereckienė
 6    Gediminas Vaitkevičius,  Rūta Žigienė   21:16  24:22 [20']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.