Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pajūrio taurė, Data: 2021-07-03, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-07-03 2021-07-03 2021-07-03  
 1  Kristina Freimanaitė ,  Gitana Krūminienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00   K.Freimanaitė, G.Krūminienė    
 8  Inga Jakutienė ,  Dovilė Grigalauskienė    21:9  22:20 [24']    
  [9] 10:45   K.Freimanaitė, G.Krūminienė  
 5  Skaistė Kliaubienė ,  Kristina Kozlovienė      21:16  21:14 [20']  
[2] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 4  Modesta Kožkuvienė ,  Asta Mažulienė    21:9  21:16 [21']    1-a vieta
    [17] 11:35   K.Freimanaitė, G.Krūminienė
 3  Ernesta Grigeliūnienė ,  Renata Staupelienė        21:14  21:11 [23']
[3] 10:00   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 6  Jolanta Sereckienė ,  Renata Skurdelienė    21:13  15:21  21:17 [30']    
  [10] 10:45   V.Garbačenokaitė, G.Stašinskaitė  
 7  Vesta Garbačenokaitė ,  Goda Stašinskaitė      14:21  24:22  21:12 [34']  
[4] 10:00   V.Garbačenokaitė, G.Stašinskaitė    
 2  Violeta Slušnienė ,  Loreta Šiaučiūnienė    14:21  24:22  21:17 [38']    
     
     M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  3-a vieta
  [18] 11:35   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   22:20  21:15 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Jakutienė, D.Grigalauskienė    
  [11] 10:45   S.Kliaubienė, K.Kozlovienė  
   S.Kliaubienė, K.Kozlovienė   21:16  21:13 [24']  5-a vieta
    [19] 11:35   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   J.Sereckienė, R.Skurdelienė     25:27  21:15  21:15 [46']
  [12] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   21:15  21:19 [27']  
       
       
     I.Jakutienė, D.Grigalauskienė  7-a vieta
    [20] 11:35   J.Sereckienė, R.Skurdelienė
     J.Sereckienė, R.Skurdelienė   21:12  21:9 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.