Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pajūrio taurė, Data: 2021-07-03, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-07-03 2021-07-03 2021-07-03 2021-07-03  
 1  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 16       ->      
  [37] 13:45   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
 9  Rolandas Juknevičius 
 Agnė Jockutė-Čyvienė 
    21:11  16:21  21:9 [36']    
[25] 12:30   R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 8  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  15:21  21:14  21:15 [31']      
    [50] 15:00   J.Iqbal, R.Džervė  
 5  Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:14  21:19 [23']  
[26] 12:30   D.Jurgilas, G.Stašinskaitė      
 12  Darius Jurgilas 
 Goda Stašinskaitė 
  21:14  17:21  21:19 [39']      
  [38] 13:45   J.Iqbal, R.Džervė    
 13  Kęstutis Ikamas 
 Kristina Kozlovienė 
    21:11  21:13 [20']    
[27] 12:30   J.Iqbal, R.Džervė      
 4   Javed Iqbal 
 Rasa Džervė 
  21:6  21:7 [20']       1-a vieta
      [63] 16:15   J.Iqbal, R.Džervė
 3  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
        21:16  18:21  21:10 [25']
[28] 12:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 14  Simonas Paulauskas 
 Urtė Mackevičiūtė 
  21:14  21:15 [27']      
  [39] 13:45   R.Grytė, V.Garbačenokaitė    
 11  Rokas Grytė 
 Vesta Garbačenokaitė 
    22:20  21:16 [24']    
[29] 12:55   R.Grytė, V.Garbačenokaitė      
 6  Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
  21:10  11:21  21:11 [26']      
    [51] 15:00   R.Grytė, V.Garbačenokaitė  
 7  Nerijus Valuckas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      23:25  21:18  21:11 [34']  
[30] 12:55   N.Valuckas, E.Grigeliūnienė      
 10  Žilvinas Gelžinis 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:8 [19']      
  [40] 13:45   N.Valuckas, E.Grigeliūnienė    
 15         21:14  21:16 [19']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    R.Paškevičius, J.Paškevičienė   3-a vieta
      [64] 16:15   N.Valuckas, E.Grigeliūnienė
       N.Valuckas, E.Grigeliūnienė   22:20  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    [52] 15:00   R.Galvanauskas, R.Bubulienė  
     D.Jurgilas, G.Stašinskaitė   21:15  21:17 [27']   5-a vieta
      [65] 16:40   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė     21:11  21:18 [23']
    [53] 15:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  21:15 [21']  
         
         
       D.Jurgilas, G.Stašinskaitė   7-a vieta
      [66] 16:40   D.Jurgilas, G.Stašinskaitė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   13:21  21:17  21:14 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė    
   R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė   ->    
    [54] 15:25   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė  
   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė     21:14  21:23  21:16 [36']  
  [41] 14:10   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
   K.Ikamas, K.Kozlovienė   19:21  21:13  21:17 [35']     9-a vieta
      [67] 16:40   T.Paliulis, R.Staupelienė
   S.Paulauskas, U.Mackevičiūtė       21:10  21:11
  [42] 14:10   T.Paliulis, R.Staupelienė    
   T.Paliulis, R.Staupelienė   21:17  21:11 [20']    
    [55] 15:25   T.Paliulis, R.Staupelienė  
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė     21:17  21:13 [23']  
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė   11-a vieta
      [68] 16:40   R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė
       Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė   21:16  11:21  21:19 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Ikamas, K.Kozlovienė  
     K.Ikamas, K.Kozlovienė   ->   13-a vieta
      [56] 15:25   S.Paulauskas, U.Mackevičiūtė
     S.Paulauskas, U.Mackevičiūtė     21:12  21:13 [22']
     S.Paulauskas, U.Mackevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.