Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pajūrio taurė, Data: 2021-07-03, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Trumpaitis 
 Žilvinas Trumpaitis 
21
16
21
16
 23'
17
21
21
15
13
21
 31'
93/89
4
1
2
2 Virgilijus Bučius 
 Viktoras Večerskis 
16
21
16
21
 23'
14
21
18
21
 24'
64/84
-20
0
3
3 Mindaugas Baltrušaitis 
 Donatas Grigalauskas 
21
17
15
21
21
13
 31'
21
14
21
18
 24'
99/83
16
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Mališauskas 
 Žydrūnas Steponavičius 
13
21
30
29
24
22
 41'
10
21
16
21
 27'
93/114
-21
1
2
2 Gintaras Bacevičius 
 Robertas Ražauskas 
21
13
29
30
22
24
 41'
13
21
13
21
 24'
98/109
-11
0
3
3 Eimantas Venslovas 
 Martynas Sipavičius 
21
10
21
16
 27'
21
13
21
13
 24'
84/52
32
2
1



2021-07-03  
   1-a vieta
 5    Mindaugas Baltrušaitis,  Donatas Grigalauskas  
[96] 19:40   M.Baltrušaitis, D.Grigalauskas
 6    Eimantas Venslovas,  Martynas Sipavičius   11:21  21:15  21:13 [30']
   



2021-07-03  
   3-a vieta
 1    Vaidas Trumpaitis,  Žilvinas Trumpaitis  
[97] 20:05   V.Trumpaitis, Ž.Trumpaitis
 2    Ričardas Mališauskas,  Žydrūnas Steponavičius   21:12  21:10 [22']
   



2021-07-03  
   5-a vieta
 3    Virgilijus Bučius,  Viktoras Večerskis  
[98] 20:05   V.Bučius, V.Večerskis
 4    Gintaras Bacevičius,  Robertas Ražauskas   21:14  21:13 [20']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.