Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-09-18, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18  
 1  Giedrius Miestauskas 
 Martynas Atkočaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Miestauskas, M.Atkočaitis      
 16       ->      
  [60] 14:35   G.Miestauskas, M.Atkočaitis    
 9  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
    21:18  21:16 [22']    
[47] 13:40   D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 8  Dainius Kecorius 
 Darius Likas 
  17:21  21:17  21:16 [35']      
    [75] 15:30   G.Miestauskas, M.Atkočaitis  
 5  Pranciškus Gečas 
 Julius Masaitis 
      21:17  21:16 [21']  
[48] 13:40   P.Gečas, J.Masaitis      
 12  Povilas Marčiukaitis 
 Nerijus Molis 
  21:9  21:17 [20']      
  [61] 14:35   P.Gečas, J.Masaitis    
 13         13:21  21:11  21:14 [31']    
 R.Barkauskas, M.Šatkauskas      
 4  Rokas Barkauskas 
 Mantas Šatkauskas 
  ->       1-a vieta
      [90] 17:20   R.Kavaliauskas, T.Ivanauskas
 3  Valentas Stončius 
 Giedrius Strumila 
        14:21  21:17  21:19 [40']
 V.Stončius, G.Strumila      
 14       ->      
  [62] 14:35   V.Stončius, G.Strumila    
 11  Gražvydas Petrauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
    21:15  21:12 [23']    
[49] 13:40   A.Urbonas, T.Staniulis      
 6  Aidas Urbonas 
 Tadas Staniulis 
  21:6  21:11 [22']      
    [76] 15:30   R.Kavaliauskas, T.Ivanauskas  
 7  Audrius Vilčinskas 
 Robertas Giedraitis 
      21:19  21:19 [24']  
[50] 13:40   A.Vilčinskas, R.Giedraitis      
 10  Andrius Orlovas 
 Javed Iqbal 
  21:14  21:17 [20']      
  [63] 14:35   R.Kavaliauskas, T.Ivanauskas    
 15         21:10  21:11 [20']    
 R.Kavaliauskas, T.Ivanauskas      
 2  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tadas Ivanauskas 
  ->    P.Gečas, J.Masaitis   3-a vieta
      [91] 17:20   P.Gečas, J.Masaitis
       V.Stončius, G.Strumila   21:16  21:12 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mazėtis, M.Puchovičius    
    [77] 16:00   R.Barkauskas, M.Šatkauskas  
     R.Barkauskas, M.Šatkauskas   21:11  23:21 [22']   5-a vieta
      [92] 17:20   A.Urbonas, T.Staniulis
     A.Urbonas, T.Staniulis     21:18  21:16 [27']
    [78] 16:00   A.Urbonas, T.Staniulis  
     A.Vilčinskas, R.Giedraitis   21:14  21:12 [23']  
         
         
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   7-a vieta
      [93] 17:20   D.Mazėtis, M.Puchovičius
       A.Vilčinskas, R.Giedraitis   19:21  21:19  25:23 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kecorius, D.Likas    
   D.Kecorius, D.Likas   ->    
    [64] 14:35   D.Kecorius, D.Likas  
   P.Marčiukaitis, N.Molis     21:14  20:22  21:16 [38']  
   P.Marčiukaitis, N.Molis    
    ->     9-a vieta
      [79] 16:00   D.Kecorius, D.Likas
        21:18  21:12 [28']
   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis    
   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   ->    
    [65] 15:00   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis  
   A.Orlovas, J.Iqbal     21:13  21:17 [26']  
   A.Orlovas, J.Iqbal    
    ->    
         
       P.Marčiukaitis, N.Molis   11-a vieta
      [80] 16:00   A.Orlovas, J.Iqbal
       A.Orlovas, J.Iqbal   11:21  21:18  21:17 [33']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.