Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-09-18, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18  
 1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, G.Juršėnaitė      
 16       ->      
  [17] 10:50   V.Stončius, S.Orlovaitė    
 9  Deinoras Gudavičius 
 Dovilė Butvydaitė 
    23:21  18:21  21:16 [40']    
[5] 10:00   V.Stončius, S.Orlovaitė      
 8  Valentas Stončius 
 Sofija Orlovaitė 
  22:24  21:16  21:16 [35']      
    [31] 12:15   V.Salietis, A.Brikaitė  
 5  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      21:16  18:21  21:14 [31']  
[6] 10:00   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 12  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:14  21:13 [22']      
  10:50   V.Salietis, A.Brikaitė    
 13         21:18  21:9 [24']    
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 4  Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->       1-a vieta
      [43] 13:10   P.Palubinskas, A.Pakšytė
 3  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
        21:13  24:22 [25']
 M.Atkočaitis, D.Lubė      
 14       ->      
  [18] 11:20   M.Atkočaitis, D.Lubė    
 11  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
    19:21  21:14  21:17 [43']    
[7] 10:25   M.Zinkevičius, V.Bubulytė      
 6  Mantas Zinkevičius 
 Vaiva Bubulytė 
  19:21  21:12  21:19 [36']      
    [32] 12:15   P.Palubinskas, A.Pakšytė  
 7  Julius Masaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
      22:20  21:12 [21']  
[8] 10:25   J.Masaitis, G.Jurkevičiūtė      
 10  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  22:24  21:19  21:14 [41']      
  [19] 11:20   P.Palubinskas, A.Pakšytė    
 15         21:11  21:9 [19']    
 P.Palubinskas, A.Pakšytė      
 2  Povilas Palubinskas 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    V.Stončius, S.Orlovaitė   3-a vieta
      [44] 13:10   M.Atkočaitis, D.Lubė
       M.Atkočaitis, D.Lubė   21:17  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kavaliauskas, G.Juršėnaitė    
    [33] 12:15   D.Martinaitis, L.Venckutė  
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:12  21:14 [19']   5-a vieta
      [45] 13:10   D.Martinaitis, L.Venckutė
     M.Zinkevičius, V.Bubulytė     25:23  21:19 [28']
    [34] 12:15   J.Masaitis, G.Jurkevičiūtė  
     J.Masaitis, G.Jurkevičiūtė   21:19  11:21  21:16 [50']  
         
         
       R.Kavaliauskas, G.Juršėnaitė   7-a vieta
      [46] 13:10   R.Kavaliauskas, G.Juršėnaitė
       M.Zinkevičius, V.Bubulytė   14:21  21:18  21:15 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gudavičius, D.Butvydaitė    
   D.Gudavičius, D.Butvydaitė   ->    
    [20] 11:20   D.Gudavičius, D.Butvydaitė  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:13  21:11 [23']  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    ->     9-a vieta
      [35] 12:15   D.Gudavičius, D.Butvydaitė
        21:16  21:19 [23']
   A.Urbonas, L.Chomskytė    
   A.Urbonas, L.Chomskytė   ->    
    [21] 11:20   A.Urbonas, L.Chomskytė  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:11  24:22 [23']  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    ->    
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
      [36] 12:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:16  21:12 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.