Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-12-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentas Stončius 
 Benas Vaškevičius 
21
12
21
14
 21'
21
18
21
12
 16'
84/56
28
2
1
2 Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
12
21
14
21
 21'
21
17
17
21
21
12
 35'
85/92
-7
1
2
3 Tomas Lukoševičius 
 Algirdas Kepežinskas 
18
21
12
21
 16'
17
21
21
17
12
21
 35'
80/101
-21
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
0
1
0
1
0/2
-2
0
3
2 Tomas Vaškevičius 
 Mantas Šatrauskas 
1
0
21
8
21
8
 21'
43/16
27
2
1
3 Joris Ivanauskas 
 Tadas Ivanauskas 
1
0
8
21
8
21
 21'
17/42
-25
1
2



2021-12-11  
   1-a vieta
 1    Valentas Stončius,  Benas Vaškevičius  
[45] 13:00   T.Vaškevičius, M.Šatrauskas
 4    Tomas Vaškevičius,  Mantas Šatrauskas   21:8  21:18 [22']
   



2021-12-11  
   3-a vieta
 3    Martynas Atkočaitis,  Giedrius Miestauskas  
[46] 13:00   M.Atkočaitis, G.Miestauskas
 6    Joris Ivanauskas,  Tadas Ivanauskas   21:13  21:11 [31']
   



2021-12-11  
   5-a vieta
 2    Ąžuolas Barkauskas,  Rokas Barkauskas  
[47] 13:00   T.Lukoševičius, A.Kepežinskas
 5    Tomas Lukoševičius,  Algirdas Kepežinskas     B/Ž
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.