Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Linas Supronas    Dėl 1-8 vietos      
[101] 17:50   D.Razas      
 16  Dovydas Razas    17:21  21:17  21:16 [44']      
  [109] 18:15   D.Razas    
 9  Mindaugas Butautas      21:7  21:14 [22']    
[102] 17:50   E.Jonkus      
 8  Emilis Jonkus    18:21  21:13  21:18 [39']      
    [117] 19:15   R.Šileris  
 5  Artūras Sirbikė        21:8  21:9 [18']  
[103] 17:50   A.Sirbikė      
 12  Rolandas Žaldokas    21:14  21:12 [22']      
  [110] 18:15   R.Šileris    
 13  Renaldas Šileris      21:9  21:3 [16']    
[104] 17:50   R.Šileris      
 4  Domas Sirbikė    21:4  21:4 [20']       1-a vieta
      [123] 19:45   R.Šileris
 3  Marijus Zigmuntas          21:7  21:8 [20']
[105] 17:50   D.Čepauskas      
 14  Darius Čepauskas    21:11  21:5 [17']      
  [111] 18:15   T.Tiškus    
 11  Tomas Tiškus      21:8  21:18 [24']    
[106] 17:50   T.Tiškus      
 6  Steponas Januška    21:6  21:9 [28']      
    [118] 19:15   J.Malinauskas  
 7  Nojus Tenikaitis        17:21  21:19  21:19 [56']  
[107] 18:15   J.Malinauskas      
 10  Jonas Malinauskas    21:10  21:9 [18']      
  [112] 18:15   J.Malinauskas    
 15  Mykolas Grytė      16:21  21:17  21:17 [52']    
[108] 18:15   D.Genys      
 2  Dovas Genys    21:14  21:15 [22']    D.Razas   3-a vieta
      [124] 19:45   T.Tiškus
       T.Tiškus   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus    
    [119] 19:15   A.Sirbikė  
     A.Sirbikė   21:12  20:22  21:8 [29']   5-a vieta
      [125] 19:45   D.Genys
     D.Čepauskas     21:19  21:17 [18']
    [120] 19:15   D.Genys  
     D.Genys   21:0  
         
         
       E.Jonkus   7-a vieta
     
       D.Čepauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Supronas      
  [113] 18:45   M.Butautas    
   M.Butautas   21:0    
    [121] 19:15   M.Butautas  
   R.Žaldokas     22:20  21:10 [19']  
  [114] 18:45   R.Žaldokas    
   D.Sirbikė   21:9  21:12 [19']     9-a vieta
      [126] 19:45   N.Tenikaitis
   M.Zigmuntas       22:20  21:18 [23']
  [115] 18:45   S.Januška    
   S.Januška   21:4  21:4 [18']    
    [122] 19:15   N.Tenikaitis  
   N.Tenikaitis     21:10  21:19 [21']  
  [116] 18:45   N.Tenikaitis    
   M.Grytė   21:10  21:18 [20']    
         
       R.Žaldokas   11-a vieta
     
       S.Januška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Supronas    
     
     D.Sirbikė   ->   13-a vieta
     
     M.Zigmuntas     ->
     
     M.Grytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    MV    MD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.