Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Linas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas, L.Zavadskis      
 16       ->      
  [18] 10:55   L.Supronas, L.Zavadskis    
 9  Vidas Martinkus 
 Mindaugas Mažalskis 
    21:14  21:10 [24']    
[5] 10:00   M.Povilaitis, A.Urbonas      
 8  Martynas Povilaitis 
 Aidas Urbonas 
  21:19  21:17 [28']      
    [32] 12:15   L.Supronas, L.Zavadskis  
 5  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      21:18  21:17 [26']  
[15] 10:55   V.Sutkaitis, A.Fedenko      
 12  Vaidas Sutkaitis 
 Alfredas Fedenko 
  21:18  16:21  21:8 [43']      
  [19] 11:20   V.Sutkaitis, A.Fedenko    
 13  Darius Čepauskas 
 Ignas Vaivada 
    21:18  13:21  21:18 [43']    
[6] 10:00   D.Čepauskas, I.Vaivada      
 4  Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:14  21:8 [25']       1-a vieta
      [47] 13:10   N.Tenikaitis, D.Razas
 3  Evaldas Čižinauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
        16:21  23:21  21:14 [39']
 E.Čižinauskas, L.Vaškevičius      
 14       ->      
  [20] 11:20   E.Čižinauskas, L.Vaškevičius    
 11  Edvinas Jakubauskas 
 Steponas Januška 
    21:18  19:21  21:16 [34']    
[7] 10:25   G.Fridricas, V.Stončius      
 6  Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
  21:18  21:14 [28']      
    [33] 12:15   N.Tenikaitis, D.Razas  
 7  Saulius Eibukas 
 Audrius Vilčinskas 
      16:21  21:18  21:11 [37']  
[8] 10:25   N.Tenikaitis, D.Razas      
 10  Nojus Tenikaitis 
 Dovydas Razas 
  21:6  21:7 [19']      
  [21] 11:20   N.Tenikaitis, D.Razas    
 15         21:13  21:15 [21']    
 G.Stasiulis, T.Tiškus      
 2  Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
  ->    V.Sutkaitis, A.Fedenko   3-a vieta
      [48] 13:10   E.Čižinauskas, L.Vaškevičius
       E.Čižinauskas, L.Vaškevičius   19:21  21:13  21:8 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, A.Urbonas    
    [34] 12:15   M.Povilaitis, A.Urbonas  
     D.Čepauskas, I.Vaivada   21:18  22:20 [27']   5-a vieta
      [49] 13:40   G.Stasiulis, T.Tiškus
     G.Fridricas, V.Stončius     21:14  21:10 [28']
    [35] 12:15   G.Stasiulis, T.Tiškus  
     G.Stasiulis, T.Tiškus   21:15  21:18 [24']  
         
         
       D.Čepauskas, I.Vaivada   7-a vieta
      [50] 13:40   D.Čepauskas, I.Vaivada
       G.Fridricas, V.Stončius   15:21  21:19  21:12 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Martinkus, M.Mažalskis    
   V.Martinkus, M.Mažalskis   ->    
    [36] 12:15   S.Galentas, A.Jachontovas  
   S.Galentas, A.Jachontovas     21:14  21:18 [30']  
  [22] 11:20   S.Galentas, A.Jachontovas    
   D.Genys, D.Gudavičius   21:9  21:19 [28']     9-a vieta
      [51] 13:40   S.Galentas, A.Jachontovas
        21:10  21:16 [33']
   E.Jakubauskas, S.Januška    
   E.Jakubauskas, S.Januška   ->    
    [37] 12:45   E.Jakubauskas, S.Januška  
   S.Eibukas, A.Vilčinskas     11:21  27:25  21:17 [39']  
   S.Eibukas, A.Vilčinskas    
    ->    
         
       V.Martinkus, M.Mažalskis   11-a vieta
      [52] 13:40   V.Martinkus, M.Mažalskis
       S.Eibukas, A.Vilčinskas   21:15  21:17 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Genys, D.Gudavičius  
     D.Genys, D.Gudavičius   ->   13-a vieta
       D.Genys, D.Gudavičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    MV    MD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.