Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Darius Jurgilas ,  Edmundas Petrošius   Dėl 1-4 vietų    
 D.Jurgilas, E.Petrošius    
 8       ->    
  [23] 11:20   P.Bareika, A.Pičiacha  
 5  Paulius Bareika ,  Artūras Pičiacha      21:19  21:17 [30']  
[9] 10:25   P.Bareika, A.Pičiacha    
 4  Vilmantas Liorančas ,  Tomas Tenikaitis    21:17  21:15 [26']    1-a vieta
    [38] 12:45   P.Bareika, A.Pičiacha
 3  Mykolas Grytė ,  Rokas Grytė        21:18  14:21  21:12 [35']
[10] 10:25   M.Grytė, R.Grytė    
 6  Egidijus Serdikevičius ,  Mantas Šiupinys    21:9  21:7 [26']    
  [24] 11:20   M.Grytė, R.Grytė  
 7  Domas Sirbikė ,  Marijus Zigmuntas      21:15  14:21  21:19 [33']  
[11] 10:25   A.Šadbaras, T.Jarutis    
 2  Audrius Šadbaras ,  Tadas Jarutis    21:11  21:9 [19']    
     
     D.Jurgilas, E.Petrošius  3-a vieta
  [39] 12:45   A.Šadbaras, T.Jarutis
   A.Šadbaras, T.Jarutis   21:12  19:21  21:19 [40']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   V.Liorančas, T.Tenikaitis  
   V.Liorančas, T.Tenikaitis   ->  5-a vieta
    [40] 12:45   V.Liorančas, T.Tenikaitis
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys     21:7  21:13 [21']
  [25] 11:50   E.Serdikevičius, M.Šiupinys  
   D.Sirbikė, M.Zigmuntas   21:13  21:18 [24']  
       
       
     7-a vieta
     D.Sirbikė, M.Zigmuntas
     D.Sirbikė, M.Zigmuntas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    MV    MD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.