Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Kristina Freimanaitė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Freimanaitė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
   K.Freimanaitė, L.Šiaučiūnienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [26] 11:50   K.Pleškytė, D.Valantinaitė  
 5  Klaudija Pleškytė 
 Diana Valantinaitė 
      19:21  24:22  21:11 [37']  
 K.Pleškytė, D.Valantinaitė      
 12       ->      
  [12] 10:25   K.Pleškytė, D.Valantinaitė    
 13         21:16  21:13 [23']    
 K.Kozlovienė, R.Staupelienė      
 4  Kristina Kozlovienė 
 Renata Staupelienė 
  ->       1-a vieta
      [41] 12:45   K.Pleškytė, D.Valantinaitė
 3  Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
        22:20  21:17 [25']
 A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 14       ->      
  [13] 11:55   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
 11  Aušrinė Baltrūnaitė 
 Živilė Žymantaitė 
    17:21  21:19  21:18 [33']    
[1] 10:00   J.Linkutė, G.Šukutytė      
 6  Justė Linkutė 
 Greta Šukutytė 
  21:16  21:8 [23']      
    [27] 11:50   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
 7  Diana Darbutienė 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:13  21:13 [21']  
[2] 10:00   T.Mackevičienė, N.Martinavičiūtė      
 10  Toma Mackevičienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:19  21:18 [29']      
  [14] 10:55   T.Mackevičienė, N.Martinavičiūtė    
 15         21:12  21:19 [33']    
 V.Martinkienė, S.Kliaubienė      
 2  Vaida Martinkienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->    K.Freimanaitė, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [42] 12:45   K.Freimanaitė, L.Šiaučiūnienė
       T.Mackevičienė, N.Martinavičiūtė   21:16  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     K.Kozlovienė, R.Staupelienė  
     K.Kozlovienė, R.Staupelienė   ->   5-a vieta
      [43] 13:10   V.Martinkienė, S.Kliaubienė
     J.Linkutė, G.Šukutytė     21:10  21:12 [24']
    [28] 11:50   V.Martinkienė, S.Kliaubienė  
     V.Martinkienė, S.Kliaubienė   21:13  21:9 [24']  
         
         
        7-a vieta
       J.Linkutė, G.Šukutytė
       J.Linkutė, G.Šukutytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Darbutienė, I.Vidzėnienė
        ->
   A.Baltrūnaitė, Ž.Žymantaitė    
   A.Baltrūnaitė, Ž.Žymantaitė   ->    
    [29] 11:50   D.Darbutienė, I.Vidzėnienė  
   D.Darbutienė, I.Vidzėnienė     21:17  21:7 [19']  
   D.Darbutienė, I.Vidzėnienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Baltrūnaitė, Ž.Žymantaitė
       A.Baltrūnaitė, Ž.Žymantaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.