Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2021-09-18, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
21
12
17
21
21
18
 29'
21
7
22
24
21
19
 31'
123/101
22
2
1
2 Renata Staupelienė 
 Živilė Žymantaitė 
12
21
21
17
18
21
 29'
15
21
15
21
 17'
81/101
-20
0
3
3 Aldona Kasparavičienė 
 Toma Mackevičienė 
7
21
24
22
19
21
 31'
21
15
21
15
 17'
92/94
-2
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Kristina Kozlovienė 
21
17
17
21
16
21
 33'
21
10
21
6
 19'
96/75
21
1
2
2 Ieva Januškienė 
 Violeta Slušnienė 
17
21
21
17
21
16
 33'
21
10
21
11
 17'
101/75
26
2
1
3 Agnė Jockutė-Čyvienė 
 Giedrė Noreikienė 
10
21
6
21
 19'
10
21
11
21
 17'
37/84
-47
0
3



2021-09-18  
   1-a vieta
 1    Irena Peleckienė,  Diana Valantinaitė  
[13] 11:10   I.Januškienė, V.Slušnienė
 4    Ieva Januškienė,  Violeta Slušnienė   16:21  21:16  21:18 [33']
   



2021-09-18  
   3-a vieta
 2    Ernesta Grigeliūnienė,  Kristina Kozlovienė  
[14] 11:10   A.Kasparavičienė, T.Mackevičienė
 5    Aldona Kasparavičienė,  Toma Mackevičienė   21:14  21:16 [24']
   



2021-09-18  
   5-a vieta
 3    Renata Staupelienė,  Živilė Žymantaitė  
[15] 11:10   R.Staupelienė, Ž.Žymantaitė
 6    Agnė Jockutė-Čyvienė,  Giedrė Noreikienė   25:23  21:10 [23']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.