Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2021-09-18, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 16       ->      
  [21] 12:15   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
    21:19  21:19 [22']    
[16] 11:30   A.Januška, I.Januškienė      
 8  Arnas Januška 
 Ieva Januškienė 
  25:23  21:17 [24']      
    [28] 13:05   K.Krūminas, G.Krūminienė  
 5  Tadas Jarutis 
 Aldona Kasparavičienė 
      22:20  21:11 [20']  
 T.Jarutis, A.Kasparavičienė      
 12       ->      
  [22] 12:15   T.Jarutis, A.Kasparavičienė    
 13         21:18  21:15 [19']    
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 4  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->       1-a vieta
      [35] 13:55   K.Krūminas, G.Krūminienė
 3  Artūras Ščerbakovas 
 Renata Staupelienė 
        21:19  21:18 [23']
 A.Ščerbakovas, R.Staupelienė      
 14       ->      
  [23] 12:15   A.Ščerbakovas, R.Staupelienė    
 11  Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
    24:22  21:10 [25']    
[17] 11:30   R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė      
 6  Rolandas Juknevičius 
 Agnė Jockutė-Čyvienė 
  21:16  21:15 [20']      
    [29] 13:05   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 7  Edmundas Petrošius 
 Toma Mackevičienė 
      21:16  21:15 [23']  
[18] 11:30   E.Petrošius, T.Mackevičienė      
 10  Robertas Ražauskas 
 Giedrė Noreikienė 
  21:13  21:10 [21']      
  [24] 12:15   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 15         21:17  21:15 [20']    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 2  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->    T.Jarutis, A.Kasparavičienė   3-a vieta
      [36] 13:55   A.Ščerbakovas, R.Staupelienė
       A.Ščerbakovas, R.Staupelienė   21:18  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Januška, I.Januškienė    
    [30] 13:05   A.Januška, I.Januškienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:19  21:5 [17']   5-a vieta
      [37] 13:55   A.Januška, I.Januškienė
     R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė     21:18  21:13 [26']
    [31] 13:05   E.Petrošius, T.Mackevičienė  
     E.Petrošius, T.Mackevičienė   24:22  16:21  21:11 [31']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [38] 13:55   E.Peleckis, I.Peleckienė
       R.Juknevičius, A.Jockutė-Čyvienė   21:17  21:13 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   ->    
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [32] 13:30   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė
        21:14  24:22 [22']
   M.Sipavičius, S.Bikutė    
   M.Sipavičius, S.Bikutė   ->    
    [25] 12:40   M.Sipavičius, S.Bikutė  
   R.Ražauskas, G.Noreikienė     21:12  21:14 [22']  
   R.Ražauskas, G.Noreikienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Ražauskas, G.Noreikienė
       R.Ražauskas, G.Noreikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.