Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų vasara 2021, Data: 2021-07-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Kristina Poškutė 
14
21
21
10
17
21
 33'
21
17
25
23
 21'
21
8
21
17
 23'
140/117
23
2
2
2 Martynas Povilaitis 
 Rima Šidlauskienė 
21
14
10
21
21
17
 33'
17
21
21
10
21
12
 37'
21
15
21
7
 21'
153/117
36
3
1
3 Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
17
21
23
25
 21'
21
17
10
21
12
21
 37'
21
17
21
16
 33'
125/138
-13
1
3
4 Javed Iqbal 
 Emilija Petrauskaitė 
8
21
17
21
 23'
15
21
7
21
 21'
17
21
16
21
 33'
80/126
-46
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
21
19
12
21
24
22
 34'
21
11
21
10
 34'
21
9
21
8
 23'
141/100
41
3
1
2 Valentas Stončius 
 Živilė Šeškevičienė 
19
21
21
12
22
24
 34'
21
15
21
9
 25'
21
9
21
14
 34'
146/104
42
2
2
3 Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
11
21
10
21
 34'
15
21
9
21
 25'
21
17
21
10
 34'
87/111
-24
1
3
4 Ričardas Vasilevskis 
 Eglė Kaminskaitė 
9
21
8
21
 23'
9
21
14
21
 34'
17
21
10
21
 34'
67/126
-59
0
4



2021-07-24  
   1-a vieta
 2    Laimonas Vaškevičius,  Asta Bačkaitienė  
[13] 12:30   M.Povilaitis, R.Šidlauskienė
 3    Martynas Povilaitis,  Rima Šidlauskienė   21:11  23:21 [26']
   



2021-07-24  
   3-a vieta
 1    Evaldas Bradūnas,  Kristina Poškutė  
[14] 12:30   E.Bradūnas, K.Poškutė
 4    Valentas Stončius,  Živilė Šeškevičienė   23:21  21:15 [22']
   



2021-07-24  
   5-a vieta
 5    Aidas Urbonas,  Laima Chomskytė  
[15] 12:30   A.Urbonas, L.Chomskytė
 6    Ramūnas Paškevičius,  Jūratė Paškevičienė   21:11  21:16 [27']
   



2021-07-24  
   7-a vieta
 7    Javed Iqbal,  Emilija Petrauskaitė  
[16] 12:30   J.Iqbal, E.Petrauskaitė
 8    Ričardas Vasilevskis,  Eglė Kaminskaitė   21:15  21:17 [26']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.