Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras, Data: 2021-09-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Benas Vaškevičius ,  Aušrinė Balazaitė   Dėl 1-4 vietų    
[10] 10:50   B.Vaškevičius, A.Balazaitė    
 8  Ardas Valantiejus ,  Lorena Valantiejienė    21:19  21:15 [30']    
  [23] 11:20   B.Vaškevičius, A.Balazaitė  
 5  Giedrius Stasiulis ,  Kamilė Rutkauskaitė      16:21  21:15  21:19 [38']  
[13] 10:50   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
 4  Vilmantas Pratusevičius ,  Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė    21:14  21:15 [25']    1-a vieta
    [38] 12:10   B.Vaškevičius, A.Balazaitė
 3  Linas Supronas ,  Vaiva Bubulytė        21:15  21:19 [24']
[11] 10:50   K.Reimeris, J.Kazakauskaitė    
 6  Karolis Reimeris ,  Justė Kazakauskaitė    21:19  21:16 [25']    
  [24] 11:20   G.Dima, R.Petrošienė  
 7  Alfredas Fedenko ,  Rūta Ulozaitė      21:17  21:17 [22']  
[12] 10:50   G.Dima, R.Petrošienė    
 2  Giedrius Dima ,  Ramunė Petrošienė    21:17  21:11 [30']    
     
     V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  3-a vieta
  [39] 12:10   K.Reimeris, J.Kazakauskaitė
   K.Reimeris, J.Kazakauskaitė   21:14  15:21  21:13 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
  [25] 11:20   A.Valantiejus, L.Valantiejienė  
   G.Stasiulis, K.Rutkauskaitė   21:18  21:11 [25']  5-a vieta
    [40] 12:10   L.Supronas, V.Bubulytė
   L.Supronas, V.Bubulytė     21:16  16:21  21:11 [38']
  [26] 11:20   L.Supronas, V.Bubulytė  
   A.Fedenko, R.Ulozaitė   17:21  21:12  21:16 [36']  
       
       
     G.Stasiulis, K.Rutkauskaitė  7-a vieta
    [41] 12:10   G.Stasiulis, K.Rutkauskaitė
     A.Fedenko, R.Ulozaitė   21:17  21:8 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.