Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras, Data: 2021-09-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Tadas Supronas ,  Andrius Valantiejus   Dėl 1-4 vietų    
[50] 13:00   T.Supronas, A.Valantiejus    
 8  Deividas Golubickas ,  Mindaugas Mažalskis    21:10  21:13 [17']    
  [72] 14:15   E.Adakauskas, M.Brazauskas  
 5  Elmoras Adakauskas ,  Marius Brazauskas      21:17  8:21  21:17 [34']  
[51] 13:00   E.Adakauskas, M.Brazauskas    
 4  Albertas Rimkus ,  Andrius Švarplys    21:16  17:21  23:21 [44']    1-a vieta
    [94] 15:05   E.Adakauskas, M.Brazauskas
 3  Ramūnas Ražanauskas ,  Jonas Seniūnas        21:12  21:17 [34']
[52] 13:00   R.Mackevičius, A.Sirbikė    
 6  Ramūnas Mackevičius ,  Artūras Sirbikė    21:16  21:15 [29']    
  [73] 14:15   R.Mackevičius, A.Sirbikė  
 7  Remigijus Šimonis ,  Vaidas Korolkovas      8:21  21:13  21:18 [30']  
[53] 13:00   R.Šimonis, V.Korolkovas    
 2  Emilis Jonkus ,  Mantas Smalskis    21:18  21:8 [27']    
     
     T.Supronas, A.Valantiejus  3-a vieta
  [95] 15:05   T.Supronas, A.Valantiejus
   R.Šimonis, V.Korolkovas   21:18  21:18 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Golubickas, M.Mažalskis    
  [74] 14:15   D.Golubickas, M.Mažalskis  
   A.Rimkus, A.Švarplys   15:21  22:20  21:17 [36']  5-a vieta
    [96] 15:30   D.Golubickas, M.Mažalskis
   R.Ražanauskas, J.Seniūnas     21:15  23:21 [39']
  [75] 14:15   R.Ražanauskas, J.Seniūnas  
   E.Jonkus, M.Smalskis   21:10  21:17 [23']  
       
       
     A.Rimkus, A.Švarplys  7-a vieta
    [97] 15:30   A.Rimkus, A.Švarplys
     E.Jonkus, M.Smalskis   18:21  21:11  21:18 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.