Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2021-09-11, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Daniel Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [59] 13:30   D.Tankevič      
 17  Ignas Jurkevičius      21:10  21:16 [23']      
[55] 13:10   G.Dapkus        
 16  Gabrielius Dapkus    21:3  21:5 [17']        
    [71] 14:15   D.Krūminas    
 9  Jogaila Altaravičius        21:18  21:19 [27']    
 J.Altaravičius        
 24       ->        
  [60] 13:30   D.Krūminas      
 25         21:2  21:18 [22']      
 D.Krūminas        
 8  Dainius Krūminas    ->        
      [83] 15:05   J.Skirgaila  
 5  Mantas Lukonas          21:18  19:21  21:12 [41']  
 M.Lukonas        
 28       ->        
  [61] 13:30   M.Lukonas      
 21         21:17  21:14 [22']      
 D.Navagrudskas        
 12  Dovydas Navagrudskas    ->        
    [72] 14:15   J.Skirgaila    
 13  Paulius Alijošius        20:22  21:15  21:8 [38']    
 P.Alijošius        
 20       ->        
  [62] 13:30   J.Skirgaila      
 29         21:11  21:8 [19']      
 J.Skirgaila        
 4  Joringis Skirgaila    ->         1-a vieta
        [94] 15:55   J.Žukauskas
 3  Kajus Vilpišauskas            21:12  21:19 [25']
 K.Vilpišauskas        
 30       ->        
  [63] 13:55   K.Vilpišauskas      
 19         21:8  21:15 [22']      
 A.Krasauskas        
 14  Arnas Krasauskas    ->        
    [73] 14:15   J.Žukauskas    
 11  Justas Žukauskas        21:19  21:17 [26']    
 J.Žukauskas        
 22       ->        
  [64] 13:55   J.Žukauskas      
 27         21:12  18:21  21:6 [31']      
 U.Lygnugaris        
 6  Ugnius Lygnugaris    ->        
      [84] 15:05   J.Žukauskas  
 7  Matas Revinskas          21:13  21:15 [24']  
 M.Revinskas        
 26       ->        
  [65] 13:55   M.Revinskas      
 23         21:11  21:15 [20']      
 R.Daugėla        
 10  Rokas Daugėla    ->        
    [74] 14:15   M.Revinskas    
 15  Jokūbas Altaravičius        21:17  21:17 [26']    
[56] 13:10   D.Januškauskis        
 18  Danielis Januškauskis    21:6  21:12 [21']      D.Krūminas   3-a vieta
  [66] 13:55   R.Krūminas   [95] 15:55   M.Revinskas
 31         21:10  21:18 [24']    M.Revinskas   21:17  21:13 [26']
 R.Krūminas        
 2  Rokas Krūminas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Tankevič    
      [85] 15:05   D.Tankevič  
       M.Lukonas   16:21  21:16  21:19 [42']   5-a vieta
        [96] 15:55   K.Vilpišauskas
       K.Vilpišauskas     21:8  21:12 [23']
      [86] 15:05   K.Vilpišauskas  
       R.Krūminas   21:15  21:10 [28']  
           
           
         M.Lukonas   7-a vieta
        [97] 15:55   M.Lukonas
         R.Krūminas   12:21  24:22  21:16 [37']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Dapkus      
    [75] 14:40   J.Altaravičius    
     J.Altaravičius   24:22  10:21  21:19 [40']    
      [87] 15:30   D.Navagrudskas  
     D.Navagrudskas     20:22  21:4  21:9 [33']  
    [76] 14:40   D.Navagrudskas    
     P.Alijošius   21:14  21:10 [21']     9-a vieta
        [98] 15:55   D.Navagrudskas
     A.Krasauskas       21:19  21:17 [18']
    [77] 14:40   A.Krasauskas    
     U.Lygnugaris   21:14  21:12 [23']    
      [88] 15:30   A.Krasauskas  
     R.Daugėla     21:13  21:9 [22']  
    [78] 14:40   R.Daugėla    
     D.Januškauskis   21:14  21:15 [23']    
           
         J.Altaravičius   11-a vieta
        [99] 16:20   J.Altaravičius
         R.Daugėla   21:16  21:14 [29']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Dapkus    
      [89] 15:30   G.Dapkus  
       P.Alijošius   21:13  21:3 [21']   13-a vieta
        [100] 16:20   G.Dapkus
       U.Lygnugaris     21:17  21:14 [28']
      [90] 15:30   U.Lygnugaris  
       D.Januškauskis   19:21  21:16  21:19 [31']  
           
           
         P.Alijošius   15-a vieta
        [101] 16:20   P.Alijošius
    Dėl 17-32 vietos      D.Januškauskis   20:22  21:12  21:18 [35']
         
   I.Jurkevičius      
   I.Jurkevičius   ->      
     I.Jurkevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Jurkevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [79] 14:40   J.Altaravičius
          21:6  21:11 [19']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Altaravičius  
        ->  
   .      
    ->      
     J.Altaravičius    
   J.Altaravičius     ->    
   J.Altaravičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.