Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2021-09-11, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Urtė Gatelytė    Dėl 1-16 vietos        
 U.Gatelytė        
 32       ->        
  [12] 10:20   U.Gatelytė      
 17  Toma Noreikaitė      21:4  21:2 [21']      
[1] 10:00   T.Noreikaitė        
 16  Vaidilė Sutkaitytė    21:8  21:7 [20']        
    [20] 10:45   U.Gatelytė    
 9  Vesta Juodonytė        21:5  21:9 [31']    
 V.Juodonytė        
 24       ->        
  [8] 10:20   E.Žiaušytė      
 25         21:19  21:15 [30']      
 E.Žiaušytė        
 8  Erika Žiaušytė    ->        
      [34] 11:55   U.Gatelytė  
 5  Ugnė Tiškutė          21:14  21:3 [22']  
 U.Tiškutė        
 28       ->        
  [9]  U.Tiškutė      
 21  Kotryna Gembutaitė      21:14  21:16 [18']      
[2] 10:00   R.Drinkutė        
 12  Rusnė Drinkutė    21:4  21:2 [17']        
    [21] 11:05   A.Mažulytė    
 13  Aušrinė Mažulytė        21:13  17:21  21:19 [31']    
[3] 10:00   A.Mažulytė        
 20  Samanta Juknaitė    21:1  21:2 [17']        
  [13] 10:20   A.Mažulytė      
 29         21:8  19:21  23:21 [31']      
 E.Vilimaitė        
 4  Elžbieta Vilimaitė    ->         1-a vieta
        [47] 12:45   U.Gatelytė
 3  Meida Levickaitė            21:13  21:9 [24']
 M.Levickaitė        
 30       ->        
  [14] 10:45   M.Levickaitė      
 19  Joana Kazlauskaitė      21:4  21:4 [18']      
[4] 10:00   J.Vadeikytė        
 14  Jorė Vadeikytė    21:6  21:9 [21']        
    [22] 11:05   M.Levickaitė    
 11  Deimantė Tracevičiūtė        21:11  21:11 [22']    
 D.Tracevičiūtė        
 22       ->        
  [10] 10:20   D.Tracevičiūtė      
 27         23:21  21:7 [23']      
 G.Gedminaitė        
 6  Gustė Gedminaitė    ->        
      [35] 11:55   M.Levickaitė  
 7  Ieva Paškevičiūtė          21:13  21:9 [28']  
 I.Paškevičiūtė        
 26       ->        
  [11] 10:20   I.Paškevičiūtė      
 23         21:13  21:14 [24']      
 U.Mackevičiūtė        
 10  Urtė Mackevičiūtė    ->        
    [23] 11:05   M.Leonovič    
 15  Sofija Alijošiūtė        21:16  21:19 [25']    
[5] 10:00   V.Viliušytė        
 18  Viltė Viliušytė    21:11  22:20 [27']      A.Mažulytė   3-a vieta
  [15] 10:45   M.Leonovič   [48] 12:45   M.Leonovič
 31         21:2  21:2 [16']    M.Leonovič   21:19  15:21  21:10 [29']
 M.Leonovič        
 2  Mila Leonovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Žiaušytė    
      [36] 11:55   U.Tiškutė  
       U.Tiškutė   21:5  21:9 [21']   5-a vieta
        [49] 12:45   U.Tiškutė
       D.Tracevičiūtė     21:10  21:14 [23']
      [37] 11:55   I.Paškevičiūtė  
       I.Paškevičiūtė   21:8  21:18 [20']  
           
           
         E.Žiaušytė   7-a vieta
        [50] 12:45   E.Žiaušytė
         D.Tracevičiūtė   21:17  20:22  21:14 [38']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Noreikaitė      
    [24] 11:05   V.Juodonytė    
     V.Juodonytė   21:8  21:8 [17']    
      [38] 11:55   V.Juodonytė  
     R.Drinkutė     21:18  21:19 [25']  
    [25] 11:05   R.Drinkutė    
     E.Vilimaitė   21:13  21:6 [21']     9-a vieta
        [51] 13:10   V.Juodonytė
     J.Vadeikytė       21:18  21:10 [27']
    [26] 11:05   G.Gedminaitė    
     G.Gedminaitė   21:13  21:11 [25']    
      [39] 12:20   U.Mackevičiūtė  
     U.Mackevičiūtė     21:17  21:6 [23']  
    [27] 11:30   U.Mackevičiūtė    
     V.Viliušytė   21:7  21:5 [20']    
           
         R.Drinkutė   11-a vieta
        [52] 13:10   R.Drinkutė
         G.Gedminaitė   22:20  21:10 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Noreikaitė    
      [40] 12:20   E.Vilimaitė  
       E.Vilimaitė   21:3  21:5 [20']   13-a vieta
        [53] 13:10   E.Vilimaitė
       J.Vadeikytė     21:6  21:12 [23']
      [41] 12:20   J.Vadeikytė  
       V.Viliušytė   21:13  18:21  21:10 [32']  
           
           
         T.Noreikaitė   15-a vieta
        [54] 13:10   T.Noreikaitė
    Dėl 17-32 vietos      V.Viliušytė   15:21  21:15  22:20 [36']
         
   V.Sutkaitytė      
   V.Sutkaitytė   ->      
     V.Sutkaitytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [28] 11:30   K.Gembutaitė  
        21:9  21:11 [23']  
   K.Gembutaitė      
   K.Gembutaitė   ->      
    [16] 10:45   K.Gembutaitė    
   S.Juknaitė     21:7  21:6 [18']    
   S.Juknaitė      
    ->       17-a vieta
        [42] 12:20   K.Gembutaitė
          21:13  21:14 [28']
   J.Kazlauskaitė      
   J.Kazlauskaitė   ->      
     J.Kazlauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [29] 11:30   S.Alijošiūtė  
        21:12  21:8 [23']  
   .      
    ->      
     S.Alijošiūtė    
   S.Alijošiūtė     ->    
   S.Alijošiūtė      
    ->    V.Sutkaitytė   19-a vieta
        [43] 12:20   V.Sutkaitytė
         J.Kazlauskaitė   21:11  21:13 [29']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       S.Juknaitė  
       S.Juknaitė   ->   21-a vieta
         S.Juknaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    MV    MD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.