Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2021-09-11, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Arnas Krasauskas 
 Dainius Krūminas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Krasauskas, D.Krūminas      
 16       ->      
   A.Krasauskas, D.Krūminas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [30] 11:30   D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas  
 5  Jogaila Altaravičius 
 Paulius Alijošius 
      21:10  21:19 [24']  
 J.Altaravičius, P.Alijošius      
 12       ->      
  [17] 10:45   D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas    
 13         21:15  21:12 [22']    
 D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas      
 4  Dovydas Navagrudskas 
 Kajus Vilpišauskas 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:20   J.Skirgaila, D.Tankevič
 3  Joringis Skirgaila 
 Daniel Tankevič 
        21:13  21:19 [25']
 J.Skirgaila, D.Tankevič      
 14       ->      
  [18] 10:45   J.Skirgaila, D.Tankevič    
 11  Mantas Lukonas 
 Danielis Januškauskis 
    21:15  21:16 [28']    
[6] 10:00   R.Daugėla, J.Žukauskas      
 6  Rokas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  21:18  21:4 [24']      
    [31] 11:30   J.Skirgaila, D.Tankevič  
 7  Gabrielius Dapkus 
 Matas Revinskas 
      21:14  21:18 [27']  
[7] 10:00   G.Dapkus, M.Revinskas      
 10  Jokūbas Altaravičius 
 Ignas Jurkevičius 
  21:13  21:5 [18']      
  [19] 10:45   G.Dapkus, M.Revinskas    
 15         21:13  21:14 [26']    
 R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 2  Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
  ->    A.Krasauskas, D.Krūminas   3-a vieta
      [45] 12:45   A.Krasauskas, D.Krūminas
       G.Dapkus, M.Revinskas   21:14  21:7 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     J.Altaravičius, P.Alijošius  
     J.Altaravičius, P.Alijošius   ->   5-a vieta
      [46] 12:45   R.Daugėla, J.Žukauskas
     R.Daugėla, J.Žukauskas     19:21  21:17  21:16 [34']
    [32] 11:30   R.Daugėla, J.Žukauskas  
     R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:18  21:19 [27']  
         
         
        7-a vieta
       R.Krūminas, U.Lygnugaris
       R.Krūminas, U.Lygnugaris   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Lukonas, D.Januškauskis
        ->
   M.Lukonas, D.Januškauskis    
   M.Lukonas, D.Januškauskis   ->    
    [33] 11:55   M.Lukonas, D.Januškauskis  
   J.Altaravičius, I.Jurkevičius     21:7  21:4 [21']  
   J.Altaravičius, I.Jurkevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       J.Altaravičius, I.Jurkevičius
       J.Altaravičius, I.Jurkevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    MV  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.