Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2021-09-11, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Urtė Gatelytė 
 Ieva Paškevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė      
 16       ->      
   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [80] 14:40   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė  
 5  Rusnė Drinkutė 
 Deimantė Tracevičiūtė 
      21:15  21:12 [26']  
 R.Drinkutė, D.Tracevičiūtė      
 12       ->      
  [67] 13:55   R.Drinkutė, D.Tracevičiūtė    
 13         21:17  21:14 [26']    
 G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 4  Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  ->       1-a vieta
      [91] 15:30   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė
 3  Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
        21:16  14:21  21:18 [44']
 A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 14       ->      
  [68] 13:55   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
 11  Samanta Juknaitė 
 Joana Kazlauskaitė 
    21:13  21:8 [23']    
[57] 13:30   V.Juodonytė, V.Viliušytė      
 6  Vesta Juodonytė 
 Viltė Viliušytė 
  21:4  21:1 [18']      
    [81] 15:05   U.Mackevičiūtė, E.Žiaušytė  
 7  Toma Noreikaitė 
 Jorė Vadeikytė 
      16:21  21:19  21:18 [37']  
[58] 13:30   T.Noreikaitė, J.Vadeikytė      
 10  Kotryna Gembutaitė 
 Vaidilė Sutkaitytė 
  21:10  21:11 [22']      
  [69] 14:15   U.Mackevičiūtė, E.Žiaušytė    
 15         21:3  21:8 [21']    
 U.Mackevičiūtė, E.Žiaušytė      
 2  Urtė Mackevičiūtė 
 Erika Žiaušytė 
  ->    R.Drinkutė, D.Tracevičiūtė   3-a vieta
      [92] 15:30   A.Mažulytė, U.Tiškutė
       A.Mažulytė, U.Tiškutė   21:8  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė   ->   5-a vieta
      [93] 15:55   G.Gedminaitė, M.Levickaitė
     V.Juodonytė, V.Viliušytė     21:10  21:8 [23']
    [82] 15:05   V.Juodonytė, V.Viliušytė  
     T.Noreikaitė, J.Vadeikytė   21:9  21:9 [24']  
         
         
        7-a vieta
       T.Noreikaitė, J.Vadeikytė
       T.Noreikaitė, J.Vadeikytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Gembutaitė, V.Sutkaitytė
        ->
   S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė    
   S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė   ->    
    [70] 14:15   K.Gembutaitė, V.Sutkaitytė  
   K.Gembutaitė, V.Sutkaitytė     21:15  21:12 [26']  
   K.Gembutaitė, V.Sutkaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė
       S.Juknaitė, J.Kazlauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.