Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SIGNEDA-JSO TAURĖ, Data: 2021-10-30, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1  Benas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
[99] 17:50   B.Vaškevičius      
 16  Tomas Tiškus    21:14  21:13 [20']      
  [111] 18:45   B.Vaškevičius    
 9  Marius Brazauskas      21:14  21:11 [22']    
[101] 17:50   M.Brazauskas      
 8  Albertas Rimkus    21:10  21:18 [26']      
    [119] 19:30   E.Slušnys  
 5  Mantas Palubinskas        14:21  21:15  21:13 [48']  
[100] 17:50   M.Palubinskas      
 12  Eduard Goss    21:18  21:12 [26']      
  [112] 18:45   E.Slušnys    
 13  Nedas Šimkus      21:14  21:19 [20']    
[102] 18:05   E.Slušnys      
 4  Edgaras Slušnys    21:14  21:13 [15']       1-a vieta
      [127] 20:00   T.Vaškevičius
 3  Tomas Vaškevičius          21:11  21:14 [38']
[103] 18:05   T.Vaškevičius      
 14  Ignas Lukoševičius    21:11  21:10 [17']      
  [113] 19:00   T.Vaškevičius    
 11  Simas Skurdauskas      21:11  21:19 [26']    
[104] 18:05   Ą.Barkauskas      
 6  Ąžuolas Barkauskas    19:21  21:11  21:13 [49']      
    [120] 19:30   T.Vaškevičius  
 7  Matas Mackevičius        21:14  21:15 [28']  
[105] 18:15   M.Mackevičius      
 10  Tomas Grigas    21:3  21:9 [17']      
  [114] 19:00   A.Valatka    
 15  Pijus Balaišis      21:15  21:14 [29']    
[106] 18:15   A.Valatka      
 2  Augustas Valatka    21:8  21:9 [23']    B.Vaškevičius   3-a vieta
      [128] 20:15   A.Valatka
       A.Valatka   13:21  21:13  21:14 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Brazauskas    
    [121] 19:30   M.Palubinskas  
     M.Palubinskas   21:17  21:17 [30']   5-a vieta
      [129] 20:15   Ą.Barkauskas
     Ą.Barkauskas     22:20  19:21  21:18 [50']
    [122] 19:45   Ą.Barkauskas  
     M.Mackevičius   21:7  21:16 [28']  
         
         
       M.Brazauskas   7-a vieta
      [130] 20:15   M.Mackevičius
       M.Mackevičius   21:13  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Tiškus      
  [115] 19:00   T.Tiškus    
   A.Rimkus   21:12  21:13 [24']    
    [123] 19:45   T.Tiškus  
   E.Goss     21:12  21:10 [22']  
  [116] 19:15   N.Šimkus    
   N.Šimkus   21:16  23:21 [28']     9-a vieta
      [131] 20:30   T.Tiškus
   I.Lukoševičius       21:10  21:6 [20']
  [117] 19:15   S.Skurdauskas    
   S.Skurdauskas   21:18  20:22  21:13 [31']    
    [124] 19:45   P.Balaišis  
   T.Grigas     21:17  24:22 [26']  
  [118] 19:15   P.Balaišis    
   P.Balaišis   21:15  21:19 [34']    
         
       N.Šimkus   11-a vieta
      [132] 20:30   S.Skurdauskas
       S.Skurdauskas   21:19  17:21  21:14 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Rimkus    
    [125] 20:00   A.Rimkus  
     E.Goss   23:21  23:21 [31']   13-a vieta
      [133] 20:30   A.Rimkus
     I.Lukoševičius     21:14  21:16 [27']
    [126] 20:00   T.Grigas  
     T.Grigas   19:21  21:19  26:24 [46']  
         
         
       E.Goss   15-a vieta
     
       I.Lukoševičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.