Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SIGNEDA-JSO TAURĖ, Data: 2021-10-30, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1  Augustas Valatka ,  Ąžuolas Barkauskas   Dėl 1-4 vietų    
[54] 14:10   A.Valatka, Ą.Barkauskas    
 8  Arūnas Morkūnas ,  Tomas Vaškevičius    21:12  22:24  22:20 [40']    
  [70] 15:20   A.Valatka, Ą.Barkauskas  
 5  Evaldas Bradūnas ,  Mantas Zinkevičius      21:13  21:14 [24']  
[55] 14:10   E.Bradūnas, M.Zinkevičius    
 4  Matas Mackevičius ,  Simas Skurdauskas    21:14  17:21  21:17 [36']    1-a vieta
    [87] 16:45   V.Stončius, B.Vaškevičius
 3  Mantas Maulė ,  Vidas Pilvinis        21:15  17:21  21:17 [37']
[56] 14:10   T.Tiškus, A.Kordušas    
 6  Tomas Tiškus ,  Andrius Kordušas    13:21  21:11  21:16 [38']    
  [71] 15:20   V.Stončius, B.Vaškevičius  
 7  Deinoras Gudavičius ,  Salvijus Stravinskas      21:12  22:20 [25']  
[57] 14:25   V.Stončius, B.Vaškevičius    
 2  Valentas Stončius ,  Benas Vaškevičius    21:12  21:15 [28']    
     
     E.Bradūnas, M.Zinkevičius  3-a vieta
  [88] 16:45   E.Bradūnas, M.Zinkevičius
   T.Tiškus, A.Kordušas   21:16  21:16 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Morkūnas, T.Vaškevičius    
  [72] 15:30   A.Morkūnas, T.Vaškevičius  
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   21:10  21:15 [22']  5-a vieta
    [89] 16:55   A.Morkūnas, T.Vaškevičius
   M.Maulė, V.Pilvinis     21:12  21:17 [22']
  [73] 15:30   M.Maulė, V.Pilvinis  
   D.Gudavičius, S.Stravinskas   21:4  21:16 [24']  
       
       
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  7-a vieta
    [90] 16:55   M.Mackevičius, S.Skurdauskas
     D.Gudavičius, S.Stravinskas   21:18  21:14 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.