Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SIGNEDA-JSO TAURĖ, Data: 2021-10-30, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sonata Zinkevičienė 
 Ramunė Petrošienė 
22
20
13
21
21
13
 35'
21
15
21
16
 26'
21
5
21
13
 23'
140/103
37
3
1
2 Živilė Šeškevičienė 
 Vykintė Trakšelytė 
20
22
21
13
13
21
 35'
19
21
18
21
 30'
21
8
21
7
 17'
133/113
20
1
3
3 Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
15
21
16
21
 26'
21
19
21
18
 30'
21
4
21
11
 21'
115/94
21
2
2
4 Erika Žiaušytė 
 Ugnė Drungilaitė 
5
21
13
21
 23'
8
21
7
21
 17'
4
21
11
21
 21'
48/126
-78
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rasa Džervė 
 Judita Vadeikienė 
21
7
21
14
 24'
21
18
21
14
 28'
84/53
31
2
1
2 Jūratė Paškevičienė 
 Diana Valantinaitė 
7
21
14
21
 24'
21
16
20
22
20
22
 41'
82/102
-20
0
3
3 Loreta Šiaučiūnienė 
 Marija Šiaučiūnaitė 
18
21
14
21
 28'
16
21
22
20
22
20
 41'
92/103
-11
1
2



2021-10-30  
   1-a vieta
 1    Sonata Zinkevičienė,  Ramunė Petrošienė  
[91] 16:55   S.Zinkevičienė, R.Petrošienė
 2    Rasa Džervė,  Judita Vadeikienė   21:17  13:21  21:16 [35']
   



2021-10-30  
   3-a vieta
 5    Dovilė Butvydaitė,  Gabija Jurkevičiūtė  
[92] 17:10   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė
 6    Loreta Šiaučiūnienė,  Marija Šiaučiūnaitė   21:15  13:21  21:17 [41']
   



2021-10-30  
   5-a vieta
 3    Živilė Šeškevičienė,  Vykintė Trakšelytė  
[93] 17:10   Ž.Šeškevičienė, V.Trakšelytė
 4    Jūratė Paškevičienė,  Diana Valantinaitė   21:17  21:12 [26']
   



 
   7-a vieta
 7    Erika Žiaušytė,  Ugnė Drungilaitė  
 E.Žiaušytė, U.Drungilaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.