Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SIGNEDA-JSO TAURĖ, Data: 2021-10-30, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1  Andrius Kordušas ,  Rasa Šulnienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 10:00   A.Kordušas, R.Šulnienė    
 8  Giedrius Strumila ,  Živilė Šeškevičienė    22:20  19:21  21:17 [37']    
  [15] 10:50   A.Kordušas, R.Šulnienė  
 5  Salvijus Stravinskas ,  Ramunė Petrošienė      20:22  21:12  21:14 [32']  
[4] 10:00   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 4  Simas Malakauskas ,  Marija Šiaučiūnaitė    21:16  21:8 [27']    1-a vieta
    [27] 11:50   A.Kordušas, R.Šulnienė
 3  Donatas Rumšys ,  Justė Kazakauskaitė        21:17  21:15 [23']
[5] 10:00   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 6  Vidas Martinkus ,  Judita Vadeikienė    21:16  21:16 [27']    
  [16] 10:50   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 7  Evaldas Čižinauskas ,  Gabija Jurkevičiūtė      21:18  21:13 [27']  
[6] 10:00   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 2  Laimonas Vaškevičius ,  Sonata Zinkevičienė    18:21  21:9  21:12 [34']    
     
     S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė  3-a vieta
  [28] 11:50   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
   V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:15  17:21  21:15 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė    
  [17] 10:50   S.Stravinskas, R.Petrošienė  
   S.Stravinskas, R.Petrošienė   21:23  21:14  22:20 [39']  5-a vieta
    [29] 11:50   S.Stravinskas, R.Petrošienė
   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė     19:21  21:19  21:7 [35']
  [18] 10:50   E.Čižinauskas, G.Jurkevičiūtė  
   E.Čižinauskas, G.Jurkevičiūtė   23:21  14:21  21:16 [31']  
       
       
     G.Strumila, Ž.Šeškevičienė  7-a vieta
    [30] 11:50   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė
     D.Rumšys, J.Kazakauskaitė   21:11  21:18 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.