Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2021-10-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aidas Giedrikas 
 Vytautas Liutika 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Giedrikas, V.Liutika      
 16       ->      
  [107]  G.Bacevičius, M.Mažalskis    
 9  Aurimas Valauskas 
 Darius Širmenis 
    23:25  21:15  21:16 [34']    
[93]  G.Bacevičius, M.Mažalskis      
 8  Gintaras Bacevičius 
 Mindaugas Mažalskis 
  21:13  21:10 [18']      
    [121]  A.Poderys, Ž.Ramonas  
 5  Tomas Makulavičius 
 Vaidas Šmitas 
      21:9  21:18 [21']  
[94]  R.Peleckis, R.Galvanauskas      
 12  Remigijus Peleckis 
 Ramūnas Galvanauskas 
  21:9  21:18 [21']      
  [108]  A.Poderys, Ž.Ramonas    
 13  Almantas Vizbara 
 Aivaras Ūzas 
    21:12  21:11 [20']    
[95]  A.Poderys, Ž.Ramonas      
 4  Aidas Poderys 
 Žanas Ramonas 
  21:18  21:7 [22']       1-a vieta
      [133]  A.Poderys, Ž.Ramonas
 3  Arūnas Vizgirda 
 Mindaugas Juodvalkis 
        15:21  22:20  21:15 [26']
[96]  A.Vizgirda, M.Juodvalkis      
 14  Ričardas Mališauskas 
 Vilius Klimantavičius 
  21:9  21:5 [19']      
  [109]  L.Urniežius, A.Šadauskas    
 11  Henrikas Smilgevičius 
 Mantas Varnelis 
    21:19  15:21  21:19 [40']    
[97]  L.Urniežius, A.Šadauskas      
 6  Laurynas Urniežius 
 Aurelijus Šadauskas 
  21:12  21:18 [27']      
    [122]  A.Bičiūnas, T.Tenikaitis  
 7  Rolandas Mazurkevičius 
 Stasys Kubiliūnas 
      22:20  21:13 [28']  
[98]  R.Mazurkevičius, S.Kubiliūnas      
 10  Raimondas Povilaitis 
 Mykolas Peleckis 
  21:15  21:16 [20']      
  [110]  A.Bičiūnas, T.Tenikaitis    
 15         21:19  21:19 [25']    
 A.Bičiūnas, T.Tenikaitis      
 2  Andrius Bičiūnas 
 Tomas Tenikaitis 
  ->    G.Bacevičius, M.Mažalskis   3-a vieta
      [134]  L.Urniežius, A.Šadauskas
       L.Urniežius, A.Šadauskas   19:21  21:16  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Giedrikas, V.Liutika    
    [123]  A.Giedrikas, V.Liutika  
     R.Peleckis, R.Galvanauskas   21:5  21:14 [19']   5-a vieta
      [135]  A.Vizgirda, M.Juodvalkis
     A.Vizgirda, M.Juodvalkis     21:11  21:18 [21']
    [124]  A.Vizgirda, M.Juodvalkis  
     R.Mazurkevičius, S.Kubiliūnas   21:9  21:16 [18']  
         
         
       R.Peleckis, R.Galvanauskas   7-a vieta
     
       R.Mazurkevičius, S.Kubiliūnas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Valauskas, D.Širmenis    
   A.Valauskas, D.Širmenis   ->    
    [125]  A.Vizbara, A.Ūzas  
   T.Makulavičius, V.Šmitas     21:14  22:20 [24']  
  [111]  A.Vizbara, A.Ūzas    
   A.Vizbara, A.Ūzas   23:21  21:18 [27']     9-a vieta
      [136]  H.Smilgevičius, M.Varnelis
   R.Mališauskas, V.Klimantavičius       21:16  23:21 [23']
  [112]  H.Smilgevičius, M.Varnelis    
   H.Smilgevičius, M.Varnelis   21:12  21:6 [22']    
    [126]  H.Smilgevičius, M.Varnelis  
   R.Povilaitis, M.Peleckis     21:14  20:22  21:19 [54']  
   R.Povilaitis, M.Peleckis    
    ->    
         
       A.Valauskas, D.Širmenis   11-a vieta
     
       R.Povilaitis, M.Peleckis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Makulavičius, V.Šmitas  
     T.Makulavičius, V.Šmitas   ->   13-a vieta
     
     R.Mališauskas, V.Klimantavičius     ->
     R.Mališauskas, V.Klimantavičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.