Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2021-10-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Galvanauskas 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Galvanauskas, A.Baltrūnaitė      
 16       ->      
  [56]  T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
 9  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
    21:7  21:18 [19']    
[38]  T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
 8  Aurimas Valauskas 
 Diana Vizgirdienė 
  21:17  15:21  21:18 [33']      
    [72]  A.Bičiūnas, E.Kaminskaitė  
 5  Andrius Bičiūnas 
 Eglė Kaminskaitė 
      18:21  21:14  21:16 [29']  
[39]  A.Bičiūnas, E.Kaminskaitė      
 12  Raimondas Povilaitis 
 Inesa Bacevičienė 
  21:6  21:18 [19']      
  [57]  A.Bičiūnas, E.Kaminskaitė    
 13  Mantas Varnelis 
 Renata Stulgienė 
    21:12  21:14 [18']    
[40]  A.Giedrikas, I.Peleckienė      
 4  Aidas Giedrikas 
 Irena Peleckienė 
  21:13  21:10 [18']       1-a vieta
      [85]  L.Urniežius, A.Pikčilingienė
 3  Tomas Makulavičius 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        15:21  21:16  21:16 [32']
[41]  T.Makulavičius, M.Gumbrevičiūtė      
 14  Gintaras Bacevičius 
 Vaida Valauskienė 
  21:14  21:18 [19']      
  [58]  L.Urniežius, A.Pikčilingienė    
 11  Aidas Poderys 
 Asta Rėčkuvienė 
    21:11  21:10 [22']    
[42]  L.Urniežius, A.Pikčilingienė      
 6  Laurynas Urniežius 
 Aldona Pikčilingienė 
  14:21  21:19  21:11 [34']      
    [73]  L.Urniežius, A.Pikčilingienė  
 7  Vytautas Liutika 
 Rita Bielinytė 
      21:11  14:21  21:9 [32']  
[43]  A.Šadauskas, L.Gorienė      
 10  Aurelijus Šadauskas 
 Lina Gorienė 
  21:14  21:17 [30']      
  [59]  A.Šadauskas, L.Gorienė    
 15         21:18  21:16 [25']    
 H.Smilgevičius, I.Savickienė      
 2  Henrikas Smilgevičius 
 Ingrida Savickienė 
  ->    T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   3-a vieta
      [86]  A.Šadauskas, L.Gorienė
       A.Šadauskas, L.Gorienė   23:21  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Galvanauskas, A.Baltrūnaitė    
    [74]  A.Giedrikas, I.Peleckienė  
     A.Giedrikas, I.Peleckienė   21:16  21:9 [19']   5-a vieta
      [87]  A.Giedrikas, I.Peleckienė
     T.Makulavičius, M.Gumbrevičiūtė     21:15  21:14 [20']
    [75]  H.Smilgevičius, I.Savickienė  
     H.Smilgevičius, I.Savickienė   21:7  21:9 [18']  
         
         
       R.Galvanauskas, A.Baltrūnaitė   7-a vieta
     
       T.Makulavičius, M.Gumbrevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Valauskas, D.Vizgirdienė    
   A.Valauskas, D.Vizgirdienė   ->    
    [76]  M.Varnelis, R.Stulgienė  
   R.Povilaitis, I.Bacevičienė     7:21  21:12  21:16 [29']  
  [60]  M.Varnelis, R.Stulgienė    
   M.Varnelis, R.Stulgienė   21:19  21:18 [23']     9-a vieta
      [88]  A.Poderys, A.Rėčkuvienė
   G.Bacevičius, V.Valauskienė       21:6  21:9 [16']
  [61]  A.Poderys, A.Rėčkuvienė    
   A.Poderys, A.Rėčkuvienė   21:4  19:21  21:16 [31']    
    [77]  A.Poderys, A.Rėčkuvienė  
   V.Liutika, R.Bielinytė     20:22  21:9  21:8 [28']  
   V.Liutika, R.Bielinytė    
    ->    
         
       A.Valauskas, D.Vizgirdienė   11-a vieta
     
       V.Liutika, R.Bielinytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Povilaitis, I.Bacevičienė  
     R.Povilaitis, I.Bacevičienė   ->   13-a vieta
     
     G.Bacevičius, V.Valauskienė     ->
     G.Bacevičius, V.Valauskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.