Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuva U15, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Taja Leonovič  
21
15
21
8
 19'
21
10
21
6
 15'
21
2
21
6
 14'
21
4
21
4
 12'
168/55
113
4
1
2 Liepa Budrytė  
15
21
8
21
 19'
21
9
21
9
 17'
21
9
21
4
 13'
21
5
21
9
 13'
149/87
62
3
2
3 Erika Žiaušytė  
10
21
6
21
 15'
9
21
9
21
 17'
21
7
21
5
 13'
25
23
21
7
 18'
122/126
-4
2
3
4 Miglė Gurklytė  
2
21
6
21
 14'
9
21
4
21
 13'
7
21
5
21
 13'
8
21
15
21
 16'
56/168
-112
0
5
5 Ugnė Drungilaitė  
4
21
4
21
 12'
5
21
9
21
 13'
23
25
7
21
 18'
21
8
21
15
 16'
94/153
-59
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Šalnaitė  
21
5
21
5
 14'
21
3
21
1
 13'
21
8
21
1
 11'
21
1
21
2
 9'
168/26
142
4
1
2 Mila Leonovič  
5
21
5
21
 14'
21
6
21
15
 15'
21
8
21
6
 13'
21
8
21
8
 13'
136/93
43
3
2
3 Ūla Budrytė  
3
21
1
21
 13'
6
21
15
21
 15'
21
12
21
3
 16'
21
19
21
6
 17'
109/124
-15
2
3
4 Elija Sunkladaitė  
8
21
1
21
 11'
8
21
6
21
 13'
12
21
3
21
 16'
21
10
21
16
 16'
80/152
-72
1
4
5 Toma Noreikaitė  
1
21
2
21
 9'
8
21
8
21
 13'
19
21
6
21
 17'
10
21
16
21
 16'
70/168
-98
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dangė Lygnugarytė  
21
14
21
18
 23'
21
4
21
11
 15'
21
4
21
4
 14'
21
7
21
11
 16'
168/73
95
4
1
2 Amelija Klimaitė  
14
21
18
21
 23'
21
19
21
11
 21'
21
1
21
0
 11'
21
16
21
15
 20'
158/104
54
3
2
3 Rusnė Vidzėnaitė  
4
21
11
21
 15'
19
21
11
21
 21'
21
5
21
4
 13'
13
21
21
23
 22'
121/137
-16
1
4
4 Jorė Vadeikytė  
4
21
4
21
 14'
1
21
0
21
 11'
5
21
4
21
 13'
0
21
7
21
 11'
25/168
-143
0
5
5 Ugnė Kaminskaitė  
7
21
11
21
 16'
16
21
15
21
 20'
21
13
23
21
 22'
21
0
21
7
 11'
135/125
10
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Greta Vedrickaitė  
17
21
20
22
 22'
21
9
21
6
 17'
21
4
21
4
 10'
21
4
21
7
 13'
163/77
86
3
2
2 Jorė Kavaliauskaitė  
21
17
22
20
 22'
21
10
21
4
 18'
21
4
21
5
 12'
21
4
21
7
 12'
169/71
98
4
1
3 Urtė Mackevičiūtė  
9
21
6
21
 17'
10
21
4
21
 18'
21
13
21
15
 19'
21
10
21
15
 19'
113/137
-24
2
3
4 Danielė Grybytė  
4
21
4
21
 10'
4
21
5
21
 12'
13
21
15
21
 19'
21
17
21
13
 17'
87/156
-69
1
4
5 Atilė Vyblova  
4
21
7
21
 13'
4
21
7
21
 12'
10
21
15
21
 19'
17
21
13
21
 17'
77/168
-91
0
5



2021-11-04 2021-11-04  
 1    Taja Leonovič  Dėl 1 vietos  
[74] 09:30   T.Leonovič  
 8    Jorė Kavaliauskaitė   21:10  21:5 [17']  1-a vieta
  [96] 11:40   T.Leonovič
 3    Dangė Lygnugarytė     21:16  22:24  21:15 [46']
[75] 09:50   J.Šalnaitė  
 2    Jorūnė Šalnaitė   21:10  21:6 [18']  
     
   Dėl 3 vietos  
   J.Kavaliauskaitė  3-a vieta
  [97] 11:40   D.Lygnugarytė
   D.Lygnugarytė   21:18  21:18 [19']
     



2021-11-04 2021-11-04  
 4    Greta Vedrickaitė  Dėl 5 vietos  
[76] 09:50   G.Vedrickaitė  
 5    Liepa Budrytė   12:21  21:14  21:19 [30']  5-a vieta
  [98] 11:40   G.Vedrickaitė
 6    Mila Leonovič     21:19  21:17 [20']
[77] 09:50   A.Klimaitė  
 7    Amelija Klimaitė   21:12  21:19 [21']  
     
   Dėl 7 vietos  
   L.Budrytė  7-a vieta
  [99] 11:40   L.Budrytė
   M.Leonovič   21:8  21:8 [17']
     



2021-11-04 2021-11-04  
 9    Erika Žiaušytė  Dėl 9 vietos  
[81] 09:50   U.Mackevičiūtė  
 12  Urtė Mackevičiūtė   21:16  18:21  22:20 [37']  9-a vieta
  [100] 12:05   U.Kaminskaitė
 19  Ugnė Kaminskaitė     22:20  21:8 [22']
[82] 10:15   U.Kaminskaitė  
 10  Ūla Budrytė   21:4  21:8 [13']  
     
   Dėl 11 vietos  
   E.Žiaušytė  11-a vieta
  [104] 12:05   E.Žiaušytė
   Ū.Budrytė   21:12  21:19 [20']
     



2021-11-04 2021-11-04  
 16  Danielė Grybytė  Dėl 13 vietos  
[83] 10:15   U.Drungilaitė  
 17  Ugnė Drungilaitė   21:15  21:10 [18']  13-a vieta
  [105] 12:05   R.Vidzėnaitė
 11  Rusnė Vidzėnaitė     21:15  21:13 [17']
[84] 10:15   R.Vidzėnaitė  
 14  Elija Sunkladaitė   21:11  21:7 [14']  
     
   Dėl 15 vietos  
   D.Grybytė  15-a vieta
  [106] 12:05   D.Grybytė
   E.Sunkladaitė   21:13  21:11 [17']
     



2021-11-04 2021-11-04  
 13  Miglė Gurklytė  Dėl 17 vietos  
[85] 10:15   A.Vyblova  
 20  Atilė Vyblova   15:21  21:17  21:10 [26']  17-a vieta
  [107] 12:20   A.Vyblova
 18  Toma Noreikaitė     22:20  21:10 [20']
[86] 10:35   J.Vadeikytė  
 15  Jorė Vadeikytė   21:19  23:21 [18']  
     
   Dėl 19 vietos  
   M.Gurklytė  19-a vieta
  [108] 12:20   M.Gurklytė
   T.Noreikaitė   21:18  14:21  21:16 [25']
     



 
 21    Dėl 21 vietos  
 
 22     ->  21-a vieta
 
 23       ->
 
 24     ->  
     
   Dėl 23 vietos  
   23-a vieta
 
    ->
     



 
 25    Dėl 25 vietos  
 
 26     ->  25-a vieta
 
 27       ->
 
 28     ->  
     
   Dėl 27 vietos  
   27-a vieta
 
    ->
     



 
 29    Dėl 29 vietos  
 
 30     ->  29-a vieta
 
 31       ->
 
 32     ->  
     
   Dėl 31 vietos  
   31-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.