Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuva U15, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-04 2021-11-04 2021-11-04 2021-11-04  
 1  Taja Leonovič 
 Mila Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Leonovič, M.Leonovič      
 16       ->      
   T.Leonovič, M.Leonovič    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [119] 13:45    L.Budrytė, J.Kavaliauskaitė  
 5  Toma Noreikaitė 
 Urtė Mackevičiūtė 
      21:19  21:17 [24']  
 T.Noreikaitė, U.Mackevičiūtė      
 12       ->      
  [113] 13:00    L.Budrytė, J.Kavaliauskaitė    
 13         21:4  21:3 [12']    
 L.Budrytė, J.Kavaliauskaitė      
 4  Liepa Budrytė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [125] 14:20    G.Vedrickaitė, A.Klimaitė
 3  Greta Vedrickaitė 
 Amelija Klimaitė 
        18:21  21:16  21:19 [36']
 G.Vedrickaitė, A.Klimaitė      
 14       ->      
  [114] 13:00    G.Vedrickaitė, A.Klimaitė    
 11  Atilė Vyblova 
 Miglė Gurklytė 
    21:7  21:6 [15']    
[109] 12:30    U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė      
 6  Ugnė Kaminskaitė 
 Ūla Budrytė 
  21:8  21:17 [19']      
    [120] 13:45    G.Vedrickaitė, A.Klimaitė  
 7  Danielė Grybytė 
 Elija Sunkladaitė 
      21:17  21:12 [20']  
[110] 12:30    D.Grybytė, E.Sunkladaitė      
 10  Ugnė Drungilaitė 
 Jorė Vadeikytė 
  21:15  19:21  21:15 [31']      
  [115] 13:00    E.Žiaušytė, D.Lygnugarytė    
 15         21:3  21:5 [10']    
 E.Žiaušytė, D.Lygnugarytė      
 2  Erika Žiaušytė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->    T.Leonovič, M.Leonovič   3-a vieta
      [126] 14:20    T.Leonovič, M.Leonovič
       E.Žiaušytė, D.Lygnugarytė   21:9  22:20 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     T.Noreikaitė, U.Mackevičiūtė  
     T.Noreikaitė, U.Mackevičiūtė   ->   5-a vieta
      [127] 14:20    U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė
     U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė     21:14  21:16 [20']
    [121] 13:45    U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė  
     D.Grybytė, E.Sunkladaitė   21:15  21:5 [16']  
         
         
        7-a vieta
       D.Grybytė, E.Sunkladaitė
       D.Grybytė, E.Sunkladaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       U.Drungilaitė, J.Vadeikytė
        ->
   A.Vyblova, M.Gurklytė    
   A.Vyblova, M.Gurklytė   ->    
    [122] 13:45    U.Drungilaitė, J.Vadeikytė  
   U.Drungilaitė, J.Vadeikytė     21:14  21:14 [18']  
   U.Drungilaitė, J.Vadeikytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Vyblova, M.Gurklytė
       A.Vyblova, M.Gurklytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.