Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 16       ->      
  [100] 15:25   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
    21:18  21:13 [20']    
[83] 14:30   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 8  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:9  21:19 [24']      
    [120] 16:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
 5  Mindaugas Loveikis 
 Ingrida Savickienė 
      21:19  21:12 [24']  
[84] 14:30   M.Loveikis, I.Savickienė      
 12  Mantas Smalskis 
 Elija Sunkladaitė 
  14:21  21:7  21:11 [32']      
  [101] 15:25   T.Jarutis, D.Valantinaitė    
 13  Mantas Varnelis 
 Lina Gorienė 
    21:15  21:16 [27']    
[85] 14:55   T.Jarutis, D.Valantinaitė      
 4  Tadas Jarutis 
 Diana Valantinaitė 
  21:10  21:15 [24']       1-a vieta
      [139] 18:00   M.Grytė, U.Tiškutė
 3  Rokas Grytė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:12  21:12 [20']
[86] 14:55   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė      
 14  Kasparas Vilkevičius 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:18  19:21  21:13 [29']      
  [102] 15:50   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė    
 11  Steponas Januška 
 Violeta Slušnienė 
    21:15  21:18 [21']    
[87] 14:55   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 6  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:12  21:10 [22']      
    [121] 17:05   M.Grytė, U.Tiškutė  
 7  Mykolas Grytė 
 Ugnė Tiškutė 
      21:14  21:19 [23']  
[88] 14:55   M.Grytė, U.Tiškutė      
 10  Edmundas Mackevičius 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:16  21:11 [23']      
  [103] 15:50   M.Grytė, U.Tiškutė    
 15  Egidijus Bubliauskas 
 Aušrinė Mažulytė 
    21:12  21:14 [20']    
[89] 14:55   E.Bubliauskas, A.Mažulytė      
 2  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  21:17  21:17 [24']    T.Jarutis, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [140] 18:00   K.Vilkevičius, V.Trakšelytė
       K.Vilkevičius, V.Trakšelytė   21:16  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [122] 17:05   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     M.Loveikis, I.Savickienė   21:5  20:22  21:15 [30']   5-a vieta
      [141] 18:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė     21:19  21:17 [45']
    [123] 17:05   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     E.Bubliauskas, A.Mažulytė   21:14  21:15 [31']  
         
         
       M.Loveikis, I.Savickienė   7-a vieta
      [142] 18:25   E.Bubliauskas, A.Mažulytė
       E.Bubliauskas, A.Mažulytė   21:13  21:19 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   ->    
    [124] 17:05   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   M.Smalskis, E.Sunkladaitė     21:17  21:14 [37']  
  [104] 15:50   M.Smalskis, E.Sunkladaitė    
   M.Varnelis, L.Gorienė   21:7  21:15 [33']     9-a vieta
      [143] 18:25   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė
   R.Grytė, E.Grigeliūnienė       17:21  21:13  21:17 [35']
  [105] 15:50   R.Grytė, E.Grigeliūnienė    
   S.Januška, V.Slušnienė   14:21  21:13  21:18 [29']    
    [125] 17:05   E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė  
   E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė     21:11  21:19 [37']  
  [106] 15:50   E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė    
   E.Petrošius, R.Staupelienė   21:16  21:18 [27']    
         
       M.Smalskis, E.Sunkladaitė   11-a vieta
      [144] 18:25   R.Grytė, E.Grigeliūnienė
       R.Grytė, E.Grigeliūnienė   21:17  21:15 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Varnelis, L.Gorienė  
     M.Varnelis, L.Gorienė   ->   13-a vieta
      [145] 18:25   E.Petrošius, R.Staupelienė
     S.Januška, V.Slušnienė     21:16  21:18 [32']
    [126] 17:05   E.Petrošius, R.Staupelienė  
     E.Petrošius, R.Staupelienė   21:19  21:23  21:18 [39']  
         
         
        15-a vieta
       S.Januška, V.Slušnienė
       S.Januška, V.Slušnienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.