Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and Mix, Data: 2021-11-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27  
 1  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Ema Sliesoraityte 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraityte      
 16       ->      
  [43] 14:00    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraityte    
 9  Aušra Lingytė 
 Asta Kvasytė 
    21:16  19:21  21:19 [26']    
[35] 13:00    Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė      
 8  Živilė Nečejauskaitė 
 Akvilė Kazlienė 
  21:19  19:21  21:19 [28']      
    [54] 14:30    L.Daunytė, J.Bazytė  
 5  Viktorija Rakejevaitė 
 Sandra Auzacalitaitė 
      16:21  21:19  21:18 [28']  
 V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė      
 12       ->      
  [44] 14:00    L.Daunytė, J.Bazytė    
 13         21:12  21:18 [18']    
 L.Daunytė, J.Bazytė      
 4  Laura Daunytė 
 Jurgita Bazytė 
  ->       1-a vieta
      [64] 15:30    G.Juršėnaitė, D.Lubė
 3  Kamilė Rutkauskaitė 
 Marija Šiaučiūnaitė 
        21:15  10:21  21:18 [31']
 K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė      
 14       ->      
  [45] 14:00    K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė    
 11         21:17  21:18 [19']    
 A.Michaliova, S.Andriūnaitė      
 6  Alina Michaliova 
 Sandra Andriūnaitė 
  ->      
    [55] 15:00    G.Juršėnaitė, D.Lubė  
 7  Rita Bielinytė 
 Eglė Bagdonienė 
      21:13  21:18 [18']  
[36] 13:00    R.Bielinytė, E.Bagdonienė      
 10  Grėtė Vyšniauskaitė 
 Viktorija Kazlauskaitė 
  21:12  21:18 [17']      
  [46] 14:00    G.Juršėnaitė, D.Lubė    
 15         21:12  21:11 [15']    
 G.Juršėnaitė, D.Lubė      
 2  Goda Juršėnaitė 
 Diana Lubė 
  ->    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraityte   3-a vieta
      [65] 15:30    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraityte
       K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė   21:17  13:21  24:22 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė    
    [56] 15:00    Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė  
     V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė   21:13  24:26  21:12 [28']   5-a vieta
      [66] 15:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė
     A.Michaliova, S.Andriūnaitė     16:21  21:16  21:14 [28']
    [57] 15:00    A.Michaliova, S.Andriūnaitė  
     R.Bielinytė, E.Bagdonienė   21:14  21:15 [17']  
         
         
       V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė   7-a vieta
      [67] 16:00    V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė
       R.Bielinytė, E.Bagdonienė   21:11  20:22  21:11 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Lingytė, A.Kvasytė    
   A.Lingytė, A.Kvasytė   ->    
     A.Lingytė, A.Kvasytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [47] 14:00    A.Lingytė, A.Kvasytė
        21:18  21:9 [16']
   .    
    ->    
     G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė  
   G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė     ->  
   G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.