Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29  
 1  Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis, T.Tiškus      
 16       ->      
  [28] 10:50   G.Stasiulis, T.Tiškus    
 9  Gediminas Zaborskis 
 Darius Čepauskas 
    20:22  21:16  24:22 [46']    
[3] 10:00   G.Zaborskis, D.Čepauskas      
 8  Marius Brazauskas 
 Jovitas Gatelis 
  21:9  21:15 [25']      
    [66] 12:35   G.Stasiulis, T.Tiškus  
 5  Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
      17:21  21:9  21:19 [32']  
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 12       ->      
  [29] 10:50   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:15  21:14 [21']    
 N.Tenikaitis, M.Grytė      
 4  Nojus Tenikaitis 
 Mykolas Grytė 
  ->       1-a vieta
      [104] 14:15   G.Stasiulis, T.Tiškus
 3  Giedrius Miestauskas 
 Martynas Atkočaitis 
        21:15  21:18 [20']
 G.Miestauskas, M.Atkočaitis      
 14       ->      
  [30] 10:50   G.Miestauskas, M.Atkočaitis    
 11         24:22  21:7 [25']    
 M.Smalskis, B.Kamantauskas      
 6  Mantas Smalskis 
 Benediktas Kamantauskas 
  ->      
    [67] 12:35   G.Miestauskas, M.Atkočaitis  
 7  Arnoldas Slušnys 
 Gintautas Šiaučiūnas 
      17:21  21:18  25:23 [37']  
[4] 10:00   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas      
 10  Džiugas Girulis 
 Ignas Zdanavičius 
  23:25  21:16  21:15 [45']      
  [31] 11:00   G.Fridricas, V.Stončius    
 15         21:17  21:15 [22']    
 G.Fridricas, V.Stončius      
 2  Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
  ->    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   3-a vieta
      [105] 14:15   G.Fridricas, V.Stončius
       G.Fridricas, V.Stončius   21:17  19:21  21:14 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Zaborskis, D.Čepauskas    
    [68] 12:35   G.Zaborskis, D.Čepauskas  
     N.Tenikaitis, M.Grytė   15:21  21:19  27:25 [43']   5-a vieta
      [106] 14:15   G.Zaborskis, D.Čepauskas
     M.Smalskis, B.Kamantauskas     21:17  21:17 [25']
    [69] 12:35   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas  
     A.Slušnys, G.Šiaučiūnas   20:22  21:15  21:17 [36']  
         
         
       N.Tenikaitis, M.Grytė   7-a vieta
      [107] 14:15   N.Tenikaitis, M.Grytė
       M.Smalskis, B.Kamantauskas   14:21  21:15  21:15 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Brazauskas, J.Gatelis    
   M.Brazauskas, J.Gatelis   ->    
     M.Brazauskas, J.Gatelis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [32] 11:00   M.Brazauskas, J.Gatelis
        21:17  21:18 [26']
   .    
    ->    
     D.Girulis, I.Zdanavičius  
   D.Girulis, I.Zdanavičius     ->  
   D.Girulis, I.Zdanavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.