Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
4
21
12
 22'
21
19
18
21
23
21
 45'
104/77
27
2
1
2 Jolanta Sereckienė 
 Ingrida Savickienė 
4
21
12
21
 22'
21
18
21
13
 22'
58/73
-15
1
2
3 Lina Žukauskaitė 
 Goda Stašinskaitė 
19
21
21
18
21
23
 45'
18
21
13
21
 22'
92/104
-12
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eglė Gedminienė 
 Atėnė Peleckytė 
21
7
21
10
 19'
21
5
21
5
 16'
84/27
57
2
1
2 Aušrinė Baltrūnaitė 
 Sandra Bikutė 
7
21
10
21
 19'
21
23
21
16
21
17
 32'
80/98
-18
1
2
3 Rūta Pacevičienė 
 Gitana Jasėnienė 
5
21
5
21
 16'
23
21
16
21
17
21
 32'
66/105
-39
0
3



2022-01-29  
   1-a vieta
 1    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[126] 15:30   E.Gedminienė, A.Peleckytė
 2    Eglė Gedminienė,  Atėnė Peleckytė   21:16  21:11 [21']
   



2022-01-29  
   3-a vieta
 3    Jolanta Sereckienė,  Ingrida Savickienė  
[127] 15:30   J.Sereckienė, I.Savickienė
 4    Aušrinė Baltrūnaitė,  Sandra Bikutė   21:11  21:12 [22']
   



2022-01-29  
   5-a vieta
 5    Lina Žukauskaitė,  Goda Stašinskaitė  
[128] 15:30   L.Žukauskaitė, G.Stašinskaitė
 6    Rūta Pacevičienė,  Gitana Jasėnienė   21:17  21:11 [32']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.