Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Tadas Supronas 
 Andrius Valantiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Supronas, A.Valantiejus      
 16       ->      
  [159] 17:35   M.Smalskis, P.Balaišis    
 9  Mantas Smalskis 
 Pijus Balaišis 
    21:16  22:20 [33']    
[139] 16:25   M.Smalskis, P.Balaišis      
 8  Tomas Grigas 
 Marius Brazauskas 
  21:18  21:6 [28']      
    [183] 18:50   K.Vilkevičius, G.Vizgirda  
 5  Tadas Ivanauskas 
 Darius Likas 
      20:22  21:15  21:19 [37']  
[140] 16:25   K.Vilkevičius, G.Vizgirda      
 12  Kasparas Vilkevičius 
 Gytis Vizgirda 
  21:19  25:23 [30']      
  [160] 17:35   K.Vilkevičius, G.Vizgirda    
 13         21:16  21:13 [36']    
 R.Barkauskas, R.Juodsnukis      
 4  Rokas Barkauskas 
 Romutis Juodsnukis 
  ->       1-a vieta
      [203] 19:40   M.Trybas, M.Kancleris
 3   Javed Iqbal 
 Steponas Januška 
        21:17  19:21  21:18 [41']
 J.Iqbal, S.Januška      
 14       ->      
  [161] 17:35   A.Sirbikė, E.Goss    
 11  Artūras Sirbikė 
 Eduard Goss 
    21:16  21:13 [35']    
[141] 16:25   A.Sirbikė, E.Goss      
 6  Aurimas Kamantauskas 
 Benediktas Kamantauskas 
  19:21  21:13  21:18 [39']      
    [184] 18:50   M.Trybas, M.Kancleris  
 7  Mindaugas Trybas 
 Mindaugas Kancleris 
      21:16  23:21 [28']  
[142] 16:25   M.Trybas, M.Kancleris      
 10  Andrius Bendoraitis 
 Giedrius Strumila 
  17:21  21:11  21:16 [36']      
  [162] 17:35   M.Trybas, M.Kancleris    
 15         21:12  21:15 [29']    
 A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 2  Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  ->    M.Smalskis, P.Balaišis   3-a vieta
      [204] 19:40   M.Smalskis, P.Balaišis
       A.Sirbikė, E.Goss   21:18  18:21  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Supronas, A.Valantiejus    
    [185] 18:50   T.Supronas, A.Valantiejus  
     R.Barkauskas, R.Juodsnukis   21:18  16:21  21:17 [25']   5-a vieta
      [205] 20:05   T.Supronas, A.Valantiejus
     J.Iqbal, S.Januška     23:21  21:23  21:17 [40']
    [186] 18:50   A.Vilčinskas, A.Rimkus  
     A.Vilčinskas, A.Rimkus   19:21  21:13  21:10 [42']  
         
         
       R.Barkauskas, R.Juodsnukis   7-a vieta
     
       J.Iqbal, S.Januška   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, M.Brazauskas    
   T.Grigas, M.Brazauskas   ->    
    [163] 17:35   T.Grigas, M.Brazauskas  
   T.Ivanauskas, D.Likas     21:18  15:21  21:12 [42']  
   T.Ivanauskas, D.Likas    
    ->     9-a vieta
      [187] 18:50   A.Bendoraitis, G.Strumila
        21:9  17:21  21:17 [44']
   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas    
   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas   ->    
    [164] 17:35   A.Bendoraitis, G.Strumila  
   A.Bendoraitis, G.Strumila     21:17  21:18 [27']  
   A.Bendoraitis, G.Strumila    
    ->    
         
       T.Ivanauskas, D.Likas   11-a vieta
     
       A.Kamantauskas, B.Kamantauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.