Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Laurynas Mitrulevičius 
 Remigijus Žukauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Mitrulevičius, R.Žukauskas      
 16       ->      
  [148] 17:10   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas    
 9  Remigijus Peleckis 
 Deividas Staškevičius 
    24:22  10:21  21:16 [35']    
[131] 16:00   R.Peleckis, D.Staškevičius      
 8  Gintaras Bacevičius 
 Mindaugas Mieliauskas 
  21:17  21:10 [23']      
    [173] 18:25   R.Kanapeckas, V.Sviackevičius  
 5  Romualdas Kanapeckas 
 Vladislavas Sviackevičius 
      21:17  21:23  21:19 [37']  
[132] 16:00   R.Kanapeckas, V.Sviackevičius      
 12  Dainius Kulionis 
 Audrius Šešplaukis 
  21:16  21:13 [24']      
  [149] 17:10   R.Kanapeckas, V.Sviackevičius    
 13  Andrius Urbonas 
 Gintaras Balilionis 
    19:21  23:21  21:8 [34']    
[133] 16:00   D.Dragūnas, M.Loveikis      
 4  Džiugas Dragūnas 
 Mindaugas Loveikis 
  21:15  21:11 [24']       1-a vieta
      [196] 19:40   A.Miliauskas, V.Paulauskas
 3  Andrius Mikelionis 
 Dominykas Paulauskas 
        21:17  21:12 [31']
[134] 16:00   A.Mikelionis, D.Paulauskas      
 14  Vytas Stacevičius 
 Tomas Kildišas 
  21:6  21:15 [20']      
  [150] 17:10   A.Miliauskas, V.Paulauskas    
 11  Tadas Gedminas 
 Andrius Astrauskas 
    21:13  20:22  21:18 [35']    
[135] 16:00   A.Miliauskas, V.Paulauskas      
 6  Aivaras Miliauskas 
 Valdas Paulauskas 
  21:13  21:8 [23']      
    [174] 18:25   A.Miliauskas, V.Paulauskas  
 7  Ruslan Bičenov 
 Gintaras Padelis 
      21:17  21:15 [11']  
[136] 16:00   R.Bičenov, G.Padelis      
 10  Vitalijus Augustauskas 
 Tadas Tamošaitis 
  21:8  21:10 [20']      
  [151] 17:10   R.Bičenov, G.Padelis    
 15         21:11  21:10 [23']    
 V.Galiauskas, D.Žagelis      
 2  Vidmantas Galiauskas 
 Darius Žagelis 
  ->    L.Mitrulevičius, R.Žukauskas   3-a vieta
      [197] 19:40   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas
       R.Bičenov, G.Padelis   15:21  23:21  21:13 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Peleckis, D.Staškevičius    
    [175] 18:25   R.Peleckis, D.Staškevičius  
     D.Dragūnas, M.Loveikis   21:12  21:17 [19']   5-a vieta
      [198] 19:40   V.Galiauskas, D.Žagelis
     A.Mikelionis, D.Paulauskas     21:10  21:18 [22']
    [176] 18:25   V.Galiauskas, D.Žagelis  
     V.Galiauskas, D.Žagelis   22:20  18:21  22:20 [48']  
         
         
       D.Dragūnas, M.Loveikis   7-a vieta
     
       A.Mikelionis, D.Paulauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bacevičius, M.Mieliauskas    
   G.Bacevičius, M.Mieliauskas   ->    
    [177] 18:25   D.Kulionis, A.Šešplaukis  
   D.Kulionis, A.Šešplaukis     21:15  21:16 [31']  
  [152] 17:10   D.Kulionis, A.Šešplaukis    
   A.Urbonas, G.Balilionis   21:7  21:7 [23']     9-a vieta
      [199] 19:40   V.Augustauskas, T.Tamošaitis
   V.Stacevičius, T.Kildišas       21:12  21:13 [23']
  [153] 17:10   T.Gedminas, A.Astrauskas    
   T.Gedminas, A.Astrauskas   21:16  21:15 [30']    
    [178] 18:25   V.Augustauskas, T.Tamošaitis  
   V.Augustauskas, T.Tamošaitis     21:17  21:6 [23']  
   V.Augustauskas, T.Tamošaitis    
    ->    
         
       G.Bacevičius, M.Mieliauskas   11-a vieta
     
       T.Gedminas, A.Astrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Urbonas, G.Balilionis  
     A.Urbonas, G.Balilionis   ->   13-a vieta
     
     V.Stacevičius, T.Kildišas     ->
     V.Stacevičius, T.Kildišas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.