Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Alfredas Fedenko 
 Eglė Rimdžiuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė      
 16       ->      
  [77] 12:45   A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė    
 9  Rokas Barkauskas 
 Agnė Stravinskaitė 
    21:12  21:17 [21']    
[55] 11:55   A.Valantiejus, E.Šiušytė      
 8  Andrius Valantiejus 
 Evelina Šiušytė 
  21:16  21:17 [25']      
    [101] 14:00   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė  
 5  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      19:21  21:17  21:19 [47']  
[56] 11:55   M.Povilaitis, K.Ragalevičiūtė      
 12  Andrius Bendoraitis 
 Kotryna Remeikaitė 
  22:24  22:20  21:15 [44']      
  [78] 12:45   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė    
 13  Marius Brazauskas 
 Deimantė Litvinskaitė 
    19:21  21:16  21:16 [40']    
[57] 11:55   M.Brazauskas, D.Litvinskaitė      
 4  Tomas Tiškus 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:8  8:21  21:19 [39']       1-a vieta
      [122] 15:15   G.Vizgirda, R.Šulnienė
 3  Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
        18:21  21:10  22:20 [38']
[58] 11:55   G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 14  Tadas Supronas 
 Sigita Bartkienė 
  21:12  21:7 [30']      
  [79] 13:10   G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 11  Benediktas Kamantauskas 
 Rusnė Vidzėnaitė 
    21:16  17:21  21:19 [39']    
[59] 11:55   M.Trybas, S.Čalkina      
 6  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  21:9  21:15 [23']      
    [102] 14:00   G.Vizgirda, R.Šulnienė  
 7  Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
      21:17  21:14 [31']  
[60] 11:55   G.Strumila, D.Valantinaitė      
 10  Tadas Ivanauskas 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:17  17:21  21:18 [31']      
  [80] 13:10   G.Strumila, D.Valantinaitė    
 15         21:12  21:18 [29']    
 T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė      
 2  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
  ->    A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė   3-a vieta
      [123] 15:15   A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė
       G.Strumila, D.Valantinaitė   21:12  21:15 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valantiejus, E.Šiušytė    
    [103] 14:00   A.Valantiejus, E.Šiušytė  
     M.Povilaitis, K.Ragalevičiūtė   21:10  21:18 [26']   5-a vieta
      [124] 15:15   M.Trybas, S.Čalkina
     M.Trybas, S.Čalkina     17:21  21:13  21:18 [32']
    [104] 14:25   M.Trybas, S.Čalkina  
     T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   21:15  21:19 [26']  
         
         
       M.Povilaitis, K.Ragalevičiūtė   7-a vieta
     
       T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Barkauskas, A.Stravinskaitė    
   R.Barkauskas, A.Stravinskaitė   ->    
    [105] 14:25   A.Bendoraitis, K.Remeikaitė  
   A.Bendoraitis, K.Remeikaitė     21:12  21:15 [24']  
  [81] 13:10   A.Bendoraitis, K.Remeikaitė    
   T.Tiškus, N.Martinavičiūtė   21:17  21:19 [28']     9-a vieta
      [125] 15:15   A.Bendoraitis, K.Remeikaitė
   T.Supronas, S.Bartkienė       21:11  21:13 [25']
  [82] 13:10   T.Supronas, S.Bartkienė    
   B.Kamantauskas, R.Vidzėnaitė   18:21  21:19  21:11 [34']    
    [106] 14:25   T.Ivanauskas, I.Vidzėnienė  
   T.Ivanauskas, I.Vidzėnienė     8:21  21:16  21:16 [32']  
   T.Ivanauskas, I.Vidzėnienė    
    ->    
         
       R.Barkauskas, A.Stravinskaitė   11-a vieta
     
       T.Supronas, S.Bartkienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Tiškus, N.Martinavičiūtė  
     T.Tiškus, N.Martinavičiūtė   ->   13-a vieta
     
     B.Kamantauskas, R.Vidzėnaitė     ->
     B.Kamantauskas, R.Vidzėnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.