Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Era Taurė, Data: 2022-01-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Andrius Mikelionis 
 Eglė Kaminskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mikelionis, E.Kaminskaitė        
 32       ->        
  [61] 12:20   A.Mikelionis, E.Kaminskaitė      
 17  Sergejus Anilionis 
 Vigailė Karpavičiūtė 
    21:10  21:15 [22']      
[45] 11:30   A.Astrauskas, Ž.Vidžiūnė        
 16  Andrius Astrauskas 
 Živilė Vidžiūnė 
  21:6  21:10 [21']        
    [86] 13:35   M.Šiupinys, A.Šiupiniene    
 9  Mikas Viščinis 
 Guoda Viščinytė 
      22:20  7:21  21:12 [32']    
 M.Viščinis, G.Viščinytė        
 24       ->        
  [62] 12:20   M.Šiupinys, A.Šiupiniene      
 25         23:21  21:16 [26']      
 M.Šiupinys, A.Šiupiniene        
 8  Mantas Šiupinys 
 Aušra Šiupiniene 
  ->        
      [110] 14:50   B.Adamonis, A.Vyblova  
 5  Gediminas Vaitkevičius 
 Monika Pečeliūnienė 
        21:12  21:12 [32']  
 G.Vaitkevičius, M.Pečeliūnienė        
 28       ->        
  [63] 12:20   B.Adamonis, A.Vyblova      
 21         21:16  21:15 [20']      
 B.Adamonis, A.Vyblova        
 12  Benas Adamonis 
 Atilė Vyblova 
  ->        
    [87] 13:35   B.Adamonis, A.Vyblova    
 13  Egidijus Serdikevičius 
 Asta Pelaitienė 
      21:14  21:15 [21']    
[46] 11:30   E.Serdikevičius, A.Pelaitienė        
 20  Vytautas Olšauskas 
 Rūta Olšauskė 
  12:5        
  [64] 12:20   M.Sipavičius, S.Bikutė      
 29         21:13  23:21 [25']      
 M.Sipavičius, S.Bikutė        
 4  Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
  ->         1-a vieta
        [129] 15:40   K.Povilonis, N.Lipa
 3  Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
          21:14  11:21  21:17 [33']
 G.Bacevičius, I.Bacevičienė        
 30       ->        
  [65] 12:20   G.Bacevičius, I.Bacevičienė      
 19  Tadas Gedminas 
 Raminta Skirmantienė 
    21:6  21:16 [20']      
[47] 11:30   T.Gedminas, R.Skirmantienė        
 14  Džiugas Dragūnas 
 Viltė Bareišytė 
  21:13  21:16 [61']        
    [88] 13:35   K.Povilonis, N.Lipa    
 11  Linas Grubinskas 
 Elija Sunkladaitė 
      21:8  21:2 [15']    
 L.Grubinskas, E.Sunkladaitė        
 22       ->        
  [66] 12:20   K.Povilonis, N.Lipa      
 27           B/Ž      
 K.Povilonis, N.Lipa        
 6  Kęstutis Povilonis 
 Nadežda Lipa 
  ->        
      [111] 14:50   K.Povilonis, N.Lipa  
 7  Alius Koroliovas 
 Gerda Voiškaitė 
        21:14  18:21  21:13 [29']  
 A.Koroliovas, G.Voiškaitė        
 26       ->        
  [67] 12:20   T.Tamošaitis, D.Motiejūnė      
 23         21:11  21:16 [23']      
 T.Tamošaitis, D.Motiejūnė        
 10  Tadas Tamošaitis 
 Donata Motiejūnė 
  ->        
    [89] 13:35   V.Augustauskas, G.Mikšienė    
 15  Vitalijus Augustauskas 
 Gintarė Mikšienė 
      22:20  21:12 [19']    
[48] 11:30   V.Augustauskas, G.Mikšienė        
 18  Paulius Janušauskas 
 Kristina Aliukienė 
    B/Ž      M.Šiupinys, A.Šiupiniene   3-a vieta
  [68] 12:20   V.Augustauskas, G.Mikšienė   [130] 15:40   V.Augustauskas, G.Mikšienė
 31         21:11  21:13 [18']    V.Augustauskas, G.Mikšienė   21:14  21:10 [20']
 R.Peleckis, I.Peleckienė        
 2  Remigijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mikelionis, E.Kaminskaitė    
      [112] 14:50   M.Sipavičius, S.Bikutė  
       M.Sipavičius, S.Bikutė   21:10  22:24  21:19 [36']   5-a vieta
       
       G.Bacevičius, I.Bacevičienė     ->
      [113] 14:50   G.Bacevičius, I.Bacevičienė  
       T.Tamošaitis, D.Motiejūnė   21:13  10:21  21:16 [32']  
           
           
         A.Mikelionis, E.Kaminskaitė   7-a vieta
       
         T.Tamošaitis, D.Motiejūnė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Astrauskas, Ž.Vidžiūnė      
    [90] 13:35   M.Viščinis, G.Viščinytė    
     M.Viščinis, G.Viščinytė   23:21  21:15 [28']    
      [114] 14:50   G.Vaitkevičius, M.Pečeliūnienė  
     G.Vaitkevičius, M.Pečeliūnienė     14:21  21:16  21:12 [31']  
    [91] 13:35   G.Vaitkevičius, M.Pečeliūnienė    
     E.Serdikevičius, A.Pelaitienė   21:17  21:17 [24']     9-a vieta
       
     T.Gedminas, R.Skirmantienė       ->
    [92] 13:35   L.Grubinskas, E.Sunkladaitė    
     L.Grubinskas, E.Sunkladaitė   21:11  21:8 [21']    
      [115] 14:50   L.Grubinskas, E.Sunkladaitė  
     A.Koroliovas, G.Voiškaitė     21:11  21:16 [23']  
    [93] 13:35   R.Peleckis, I.Peleckienė    
     R.Peleckis, I.Peleckienė   21:4  21:5 [16']    
           
         M.Viščinis, G.Viščinytė   11-a vieta
       
         R.Peleckis, I.Peleckienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Astrauskas, Ž.Vidžiūnė    
      [116] 14:50   E.Serdikevičius, A.Pelaitienė  
       E.Serdikevičius, A.Pelaitienė   21:10  21:13 [23']   13-a vieta
       
       T.Gedminas, R.Skirmantienė     ->
      [117] 14:50   A.Koroliovas, G.Voiškaitė  
       A.Koroliovas, G.Voiškaitė   21:17  15:21  21:18 [42']  
           
           
         A.Astrauskas, Ž.Vidžiūnė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Gedminas, R.Skirmantienė   ->
         
   S.Anilionis, V.Karpavičiūtė      
   S.Anilionis, V.Karpavičiūtė   ->      
     S.Anilionis, V.Karpavičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 12:20   S.Anilionis, V.Karpavičiūtė  
        21:0 [5']  
   .      
    ->      
     V.Olšauskas, R.Olšauskė    
   V.Olšauskas, R.Olšauskė     ->    
   V.Olšauskas, R.Olšauskė      
    ->       17-a vieta
        [94] 13:35   D.Dragūnas, V.Bareišytė
          21:14  18:21  21:14 [35']
   D.Dragūnas, V.Bareišytė      
   D.Dragūnas, V.Bareišytė   ->      
     D.Dragūnas, V.Bareišytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [70] 12:45   D.Dragūnas, V.Bareišytė  
          B/Ž  
   .      
    ->      
     P.Janušauskas, K.Aliukienė    
   P.Janušauskas, K.Aliukienė     ->    
   P.Janušauskas, K.Aliukienė      
    ->    V.Olšauskas, R.Olšauskė   19-a vieta
       
         P.Janušauskas, K.Aliukienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.