Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
ONLY SINGLES, Data: 2022-01-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Martyna Marija Marcinkevičiūtė  
21
8
21
5
 16'
21
4
21
2
 29'
21
10
21
11
 22'
21
9
21
6
 5'
168/55
113
4
1
2 Austėja Siniūtė  
8
21
5
21
 16'
21
3
21
6
 19'
17
21
21
19
21
8
 24'
21
14
21
14
 24'
156/127
29
3
2
3 Ūla Budrytė  
4
21
2
21
 29'
3
21
6
21
 19'
8
21
8
21
 24'
13
21
10
21
 17'
54/168
-114
0
5
4 Vesta Juodonytė  
10
21
11
21
 22'
21
17
19
21
8
21
 24'
21
8
21
8
 24'
21
9
21
12
 23'
153/138
15
2
3
5 Ema Sliesoraitytė  
9
21
6
21
 5'
14
21
14
21
 24'
21
13
21
10
 17'
9
21
12
21
 23'
106/149
-43
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nikolė Puchovičiūtė  
15
21
15
21
 10'
21
14
17
21
21
16
 37'
21
7
21
6
 24'
131/106
25
2
2
2 Jorė Kavaliauskaitė  
21
15
21
15
 10'
21
14
21
8
 20'
21
6
21
10
 17'
126/68
58
3
1
3 Ugnė Kaminskaitė  
14
21
21
17
16
21
 37'
14
21
8
21
 20'
21
7
21
7
 21'
115/115
0
1
3
4 Ugnė Mikalauskaitė  
7
21
6
21
 24'
6
21
10
21
 17'
7
21
7
21
 21'
43/126
-83
0
4



2022-01-15  
   1-a vieta
 1    Martyna Marija Marcinkevičiūtė  
[57] 15:30   M.Marcinkevičiūtė
 4    Jorė Kavaliauskaitė   17:21  21:18  21:18 [38']
   



2022-01-15  
   3-a vieta
 2    Nikolė Puchovičiūtė  
[58] 15:30   N.Puchovičiūtė
 3    Austėja Siniūtė   21:13  21:13 [24']
   



2022-01-15  
   5-a vieta
 6    Ugnė Kaminskaitė  
[59] 15:30   U.Kaminskaitė
 7    Vesta Juodonytė   21:19  21:16 [24']
   



2022-01-15  
   7-a vieta
 8    Ugnė Mikalauskaitė  
[60] 15:30   E.Sliesoraitytė
 9    Ema Sliesoraitytė   21:7  21:14 [21']
   



2022-01-15  
   9-a vieta
 5    Ūla Budrytė  
[61] 15:30   Ū.Budrytė
 10     ->
   



2022-01-15  
   11-a vieta
 11    
[62] 15:30 
 12     ->
   



2022-01-15  
   13-a vieta
 13    
[63] 16:00 
 14     ->
   



2022-01-15  
   15-a vieta
 15    
[64] 16:00 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.