Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas), Data: 2022-01-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė      
 16       ->      
  [90] 15:50    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
 9  Gailė Deniušaitė 
 Emilija Kriaučiūnaitė 
    21:0  21:2 [11']    
[84] 15:25       
 8  Jasna Novikova 
 Dominika Volochovič 
  ->      
    [101] 16:40    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė  
 5  Austėja Siniūtė 
 Mila Leonovič 
      21:10  21:6 [16']  
 A.Siniūtė, M.Leonovič      
 12       ->      
  [91] 15:50    I.Paškevičiūtė, N.Seniūnaitė    
 13         21:14  19:21  21:13 [32']    
 I.Paškevičiūtė, N.Seniūnaitė      
 4  Ieva Paškevičiūtė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [110] 17:05    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė
 3  Urtė Gatelytė 
 Goda Vancevičiūtė 
        21:10  21:17 [25']
 U.Gatelytė, G.Vancevičiūtė      
 14       ->      
  [92] 15:50    U.Gatelytė, G.Vancevičiūtė    
 11         21:12  21:8 [21']    
 V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė      
 6  Vesta Juodonytė 
 Rasuolė Vinciūnaitė 
  ->      
    [102] 16:40    U.Gatelytė, G.Vancevičiūtė  
 7  Gabija Acutė 
 Inesa Michailova 
      21:18  21:16 [26']  
 G.Acutė, I.Michailova      
 10       ->      
  [93] 16:15    U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė    
 15         21:3  21:3 [13']    
 U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė      
 2  Uma Ivanauskaitė 
 Elzė Dindaitė 
  ->    I.Paškevičiūtė, N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [111] 17:05    U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė
       U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė   21:12  16:21  21:19 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Novikova, D.Volochovič    
    [103] 16:40    A.Siniūtė, M.Leonovič  
     A.Siniūtė, M.Leonovič   21:3  21:10 [15']   5-a vieta
      [112] 17:05    A.Siniūtė, M.Leonovič
     V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė     16:21  21:15  24:22 [34']
    [104] 16:40    V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė  
     G.Acutė, I.Michailova   21:4  21:14 [14']  
         
         
       J.Novikova, D.Volochovič   7-a vieta
      [113] 17:05    G.Acutė, I.Michailova
       G.Acutė, I.Michailova   21:6  21:4 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Deniušaitė, E.Kriaučiūnaitė    
    ->    
     G.Deniušaitė, E.Kriaučiūnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       G.Deniušaitė, E.Kriaučiūnaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.