Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Mantas Lukonas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Lukonas        
 32       ->        
  [182] 17:20   M.Lukonas      
 17  Mantas Butkevičius      21:6  21:7 [20']      
[162] 16:35   G.Starkutis        
 16  Gabrielius Armonas Starkutis    21:19  11:21  21:13 [35']        
    [205] 18:30   M.Lukonas    
 9   Sandijs Engelis        21:6  21:8 [18']    
[163] 16:35   S.Engelis        
 24  Kristijonas Markauskas    21:12  21:9 [31']        
  [183] 17:20   E.Mikolaitis      
 25  Alantas Sutkus      21:14  21:16 [22']      
[164] 16:35   E.Mikolaitis        
 8  Enrikas Mikolaitis    21:9  21:8 [21']        
      [225] 19:20   M.Lukonas  
 5  Paulius Alijošius          21:19  21:13 [23']  
 P.Alijošius        
 28       ->        
  [184] 17:20   P.Alijošius      
 21  Faustas Leonavičius      21:13  17:21  21:12 [29']      
[165] 16:35   D.Siniakovas        
 12  Dovydas Siniakovas      B/Ž        
    [206] 18:30   M.Grytė    
 13  Paulius Švagždys        21:10  21:10 [18']    
[166] 16:35   P.Švagždys        
 20  Lukas Galdikas    21:9  21:11 [31']        
  [185] 17:20   M.Grytė      
 29         21:1  21:4 [14']      
 M.Grytė        
 4  Mykolas Grytė    ->         1-a vieta
        [238] 20:10   L.Golovčenko
 3  Jogaila Altaravičius            21:18  21:9 [23']
 J.Altaravičius        
 30       ->        
  [186] 17:45   J.Altaravičius      
 19  Vakaris Kazbaraitis      21:13  21:9 [19']      
[167] 16:35   V.Kazbaraitis        
 14  Oskaras Urinavičius    21:15  21:6 [18']        
    [207] 18:30   N.Alijauskas    
 11  Nojus Alijauskas        21:14  21:12 [28']    
[168] 16:35   N.Alijauskas        
 22  Kristupas Viščiūnas    21:4  21:6 [16']        
  [187] 17:45   N.Alijauskas      
 27  Sebastianas Stankus      21:9  21:4 [19']      
[169] 16:35   N.Danusas        
 6  Nojus Danusas    21:11  21:16 [18']        
      [226] 19:20   L.Golovčenko  
 7  Adomas Bardauskas          21:11  21:4 [19']  
[170] 16:55   A.Bardauskas        
 26  Orestas Tarvydas    21:5  21:2 [22']        
  [188] 17:45   A.Bardauskas      
 23  Ernestas Pocius      21:13  21:18 [26']      
[171] 16:55   M.Kropaitis        
 10  Mikas Kropaitis    21:14  21:6 [17']        
    [208] 18:30   L.Golovčenko    
 15  Julius Lukauskas        21:1  21:7 [16']    
[172] 16:55   I.Jankauskas        
 18  Irmantas Jankauskas    21:13  21:9 [17']      M.Grytė   3-a vieta
  [189] 17:45   L.Golovčenko   [239] 20:10   M.Grytė
 31         21:1  21:6 [14']    N.Alijauskas   21:6  21:4 [17']
 L.Golovčenko        
 2   Leonardo Golovčenko    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Mikolaitis    
      [227] 19:45   P.Alijošius  
       P.Alijošius   21:11  21:11 [24']   5-a vieta
        [240] 20:10   J.Altaravičius
       J.Altaravičius     21:13  21:10 [24']
      [228] 19:45   J.Altaravičius  
       A.Bardauskas   22:20  21:18 [29']  
           
           
         E.Mikolaitis   7-a vieta
       
         A.Bardauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Starkutis      
    [209] 18:30   S.Engelis    
     S.Engelis   21:16  21:18 [19']    
      [229] 19:45   S.Engelis  
     D.Siniakovas     21:17  21:18 [24']  
    [210] 18:30   D.Siniakovas    
     P.Švagždys   21:8  21:6 [20']     9-a vieta
        [241] 20:10   N.Danusas
     V.Kazbaraitis       21:16  21:8 [23']
    [211] 18:55   N.Danusas    
     N.Danusas   13:21  22:20  21:5 [27']    
      [230] 19:45   N.Danusas  
     M.Kropaitis     21:11  21:16 [20']  
    [212] 18:55   I.Jankauskas    
     I.Jankauskas   21:14  21:14 [26']    
           
         D.Siniakovas   11-a vieta
       
         I.Jankauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Starkutis    
       
       P.Švagždys   ->   13-a vieta
       
       V.Kazbaraitis     ->
       
       M.Kropaitis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Butkevičius      
   M.Butkevičius   ->      
    [213] 18:55   M.Butkevičius    
   K.Markauskas     21:16  21:14 [26']    
  [190] 17:45   K.Markauskas      
   A.Sutkus   21:11  21:11 [18']      
      [231] 19:45   M.Butkevičius  
        21:10  21:8 [19']  
   F.Leonavičius      
   F.Leonavičius   ->      
    [214] 18:55   L.Galdikas    
   L.Galdikas       B/Ž    
   L.Galdikas      
    ->       17-a vieta
        [242] 20:10   S.Stankus
          21:18  21:17 [18']
   O.Urinavičius      
   O.Urinavičius   ->      
    [215] 18:55   S.Stankus    
   K.Viščiūnas     21:11  21:15 [20']    
  [191] 17:45   S.Stankus      
   S.Stankus   21:5  21:9 [15']      
      [232] 19:45   S.Stankus  
   O.Tarvydas       21:4  21:11 [15']  
  [192] 17:45   E.Pocius      
   E.Pocius   21:6  21:6 [18']      
    [216] 18:55   E.Pocius    
   J.Lukauskas     21:17  16:21  21:17 [34']    
   J.Lukauskas      
    ->    L.Galdikas   19-a vieta
       
         E.Pocius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Markauskas    
       
       F.Leonavičius   ->   21-a vieta
       
       O.Urinavičius     ->
       
       J.Lukauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     A.Sutkus   ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
     K.Viščiūnas   ->    
       
     O.Tarvydas     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.