Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Liepa Budrytė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Budrytė        
 32       ->        
  [173] 16:55   L.Budrytė      
 17  Elzė Kunigėlytė      21:12  21:9 [20']      
[153] 16:10   R.Stoškutė        
 16  Rusnė Stoškutė    21:19  21:13 [24']        
    [193] 17:45   L.Budrytė    
 9  Aistė Vasiliauskaitė        21:10  21:3 [21']    
[154] 16:10   A.Vasiliauskaitė        
 24  Paulina Petrovaitė    21:17  21:18 [24']        
  [174] 16:55   A.Vasiliauskaitė      
 25  Mija Bendoraitytė      21:16  21:19 [27']      
[155] 16:10   A.Metrikytė        
 8  Aurėja Metrikytė    21:3  21:1 [20']        
      [217] 18:55   L.Budrytė  
 5  Loreta Radavičiūtė          21:12  21:15 [24']  
 L.Radavičiūtė        
 28       ->        
  [175] 16:55   L.Radavičiūtė      
 21  Lėja Každailytė      21:16  21:12 [23']      
[156] 16:10   K.Kaire        
 12   Keitija Kaire    21:8  21:5 [19']        
    [194] 17:45   M.Levickaitė    
 13  Medeina Petrauskaitė        21:10  21:8 [19']    
[157] 16:10   M.Petrauskaitė        
 20  Vakarė Freimanaitė    21:8  21:7 [16']        
  [176] 16:55   M.Levickaitė      
 29         21:4  21:3 [21']      
 M.Levickaitė        
 4  Meida Levickaitė    ->         1-a vieta
        [233] 19:45   L.Budrytė
 3  Gabija Beržinskaitė            21:10  18:21  21:19 [37']
 G.Beržinskaitė        
 30       ->        
  [177] 16:55   G.Beržinskaitė      
 19  Elsė Uršulė Stanelytė      21:4  21:5 [20']      
[158] 16:10   D.Čaika        
 14   Diana Čaika    21:11  21:6 [24']        
    [195] 18:05   G.Beržinskaitė    
 11  Toma Noreikaitė        21:12  21:14 [28']    
[159] 16:10   L.Zorytė        
 22  Liepa Zorytė    21:8  21:12 [19']        
  [178] 17:20   U.Mackevičiūtė      
 27         21:15  22:20 [25']      
 U.Mackevičiūtė        
 6  Urtė Mackevičiūtė    ->        
      [218] 18:55   G.Beržinskaitė  
 7  Mėta Monkevičiūtė          21:14  21:13 [34']  
 M.Monkevičiūtė        
 26       ->        
  [179] 17:20   M.Monkevičiūtė      
 23  Ieva Zagorskytė      21:4  21:6 [21']      
[160] 16:10   S.Baliutavičiūtė        
 10  Samantė Baliutavičiūtė    21:10  21:16 [23']        
    [196] 18:05   A.Peleckytė    
 15  Smiltė Bistrovaitė        21:11  21:11 [30']    
[161] 16:35   S.Bistrovaitė        
 18  Gabrielė Klijūnaitė    21:11  21:10 [22']      M.Levickaitė   3-a vieta
  [180] 17:20   A.Peleckytė   [234] 19:45   A.Peleckytė
 31         21:4  21:7 [20']    A.Peleckytė   21:8  21:13 [27']
 A.Peleckytė        
 2  Atėnė Peleckytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Vasiliauskaitė    
      [219] 19:20   L.Radavičiūtė  
       L.Radavičiūtė   21:8  21:18 [20']   5-a vieta
        [235] 20:10   L.Radavičiūtė
       U.Mackevičiūtė     21:13  18:21  21:11 [35']
      [220] 19:20   M.Monkevičiūtė  
       M.Monkevičiūtė   21:15  21:18 [26']  
           
           
         A.Vasiliauskaitė   7-a vieta
       
         U.Mackevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Stoškutė      
    [197] 18:05   A.Metrikytė    
     A.Metrikytė   21:9  21:11 [20']    
      [221] 19:20   A.Metrikytė  
     K.Kaire     21:18  21:10 [21']  
    [198] 18:05   K.Kaire    
     M.Petrauskaitė   21:11  21:8 [20']     9-a vieta
        [236] 20:10   L.Zorytė
     D.Čaika       21:16  14:21  21:16 [39']
    [199] 18:05   L.Zorytė    
     L.Zorytė   21:11  22:20 [25']    
      [222] 19:20   L.Zorytė  
     S.Baliutavičiūtė     21:7  21:13 [21']  
    [200] 18:05   S.Baliutavičiūtė    
     S.Bistrovaitė   18:21  21:14  21:12 [42']    
           
         K.Kaire   11-a vieta
       
         S.Baliutavičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Stoškutė    
       
       M.Petrauskaitė   ->   13-a vieta
       
       D.Čaika     ->
       
       S.Bistrovaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Kunigėlytė      
   E.Kunigėlytė   ->      
    [201] 18:05   E.Kunigėlytė    
   P.Petrovaitė     21:11  21:18 [19']    
  [181] 17:20   P.Petrovaitė      
   M.Bendoraitytė   21:14  21:10 [22']      
      [223] 19:20   E.Kunigėlytė  
        21:10  21:11 [21']  
   L.Každailytė      
   L.Každailytė   ->      
    [202] 18:05   L.Každailytė    
   V.Freimanaitė     21:16  21:11 [20']    
   V.Freimanaitė      
    ->       17-a vieta
        [237] 20:10   T.Noreikaitė
          21:19  21:3 [23']
   E.Stanelytė      
   E.Stanelytė   ->      
    [203] 18:30   T.Noreikaitė    
   T.Noreikaitė     21:6  21:4 [19']    
   T.Noreikaitė      
    ->      
      [224] 19:20   T.Noreikaitė  
        18:21  24:22  21:13 [37']  
   I.Zagorskytė      
   I.Zagorskytė   ->      
    [204] 18:30   I.Zagorskytė    
   G.Klijūnaitė     21:8  21:6 [20']    
   G.Klijūnaitė      
    ->    L.Každailytė   19-a vieta
       
         I.Zagorskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Petrovaitė    
       
       V.Freimanaitė   ->   21-a vieta
       
       E.Stanelytė     ->
       
       G.Klijūnaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Bendoraitytė    
     M.Bendoraitytė   ->    
       M.Bendoraitytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         M.Bendoraitytė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.