Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Mykolas Grytė 
 Mantas Lukonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, M.Lukonas      
 16       ->      
  [121] 14:40   M.Grytė, M.Lukonas    
 9  Irmantas Jankauskas 
 Vakaris Kazbaraitis 
    21:9  21:8 [19']    
[103] 13:50   I.Jankauskas, V.Kazbaraitis      
 8  Mantas Butkevičius 
 Oskaras Urinavičius 
  21:10  21:11 [22']      
    [139] 15:25   M.Grytė, M.Lukonas  
 5  Adomas Bardauskas 
 Mikas Kropaitis 
      21:10  21:16 [27']  
[104] 13:50   A.Bardauskas, M.Kropaitis      
 12  Alantas Sutkus 
 Kristupas Viščiūnas 
  21:7  21:6 [21']      
  [122] 14:40   N.Alijauskas, N.Danusas    
 13         21:11  21:13 [27']    
 N.Alijauskas, N.Danusas      
 4  Nojus Alijauskas 
 Nojus Danusas 
  ->       1-a vieta
      [150] 15:50   M.Grytė, M.Lukonas
 3  Jogaila Altaravičius 
 Paulius Alijošius 
        21:15  21:14 [18']
 J.Altaravičius, P.Alijošius      
 14       ->      
  [123] 14:40   J.Altaravičius, P.Alijošius    
 11  Lukas Galdikas 
 Kristijonas Markauskas 
    21:12  21:10 [22']    
[105] 13:50   E.Mikolaitis, D.Siniakovas      
 6  Enrikas Mikolaitis 
 Dovydas Siniakovas 
  21:14  21:8 [23']      
    [140] 15:25   S.Engelis, L.Golovčenko  
 7  Paulius Švagždys 
 Gabrielius Armonas Starkutis 
      21:14  21:13 [20']  
[106] 13:50   P.Švagždys, G.Starkutis      
 10  Ernestas Pocius 
 Julius Lukauskas 
  21:12  18:21  21:15 [28']      
  [124] 14:40   S.Engelis, L.Golovčenko    
 15         21:9  21:2 [17']    
 S.Engelis, L.Golovčenko      
 2   Sandijs Engelis 
 Leonardo Golovčenko 
  ->    N.Alijauskas, N.Danusas   3-a vieta
      [151] 15:50   J.Altaravičius, P.Alijošius
       J.Altaravičius, P.Alijošius   21:16  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Jankauskas, V.Kazbaraitis    
    [141] 15:25   I.Jankauskas, V.Kazbaraitis  
     A.Bardauskas, M.Kropaitis   21:10  12:21  21:19 [33']   5-a vieta
      [152] 15:50   I.Jankauskas, V.Kazbaraitis
     E.Mikolaitis, D.Siniakovas     21:15  21:13 [23']
    [142] 15:25   E.Mikolaitis, D.Siniakovas  
     P.Švagždys, G.Starkutis   21:9  21:16 [21']  
         
         
       A.Bardauskas, M.Kropaitis   7-a vieta
     
       P.Švagždys, G.Starkutis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Butkevičius, O.Urinavičius    
   M.Butkevičius, O.Urinavičius   ->    
    [125] 14:40   M.Butkevičius, O.Urinavičius  
   A.Sutkus, K.Viščiūnas     21:9  21:19 [24']  
   A.Sutkus, K.Viščiūnas    
    ->     9-a vieta
      [143] 15:25   M.Butkevičius, O.Urinavičius
        21:15  21:18 [27']
   L.Galdikas, K.Markauskas    
   L.Galdikas, K.Markauskas   ->    
    [126] 14:40   L.Galdikas, K.Markauskas  
   E.Pocius, J.Lukauskas     21:18  17:21  21:16 [35']  
   E.Pocius, J.Lukauskas    
    ->    
         
       A.Sutkus, K.Viščiūnas   11-a vieta
     
       E.Pocius, J.Lukauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.