Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė, Data: 2022-05-21, Vieta: Palangos SC2, Palanga  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Ūla Budrytė    Dėl 1-16 vietos        
[9] 09:50   Ū.Budrytė        
 32  Luknė Daukšaitė    21:1  21:3 [17']        
  [19] 10:10   Ū.Budrytė      
 17  Liepa Murauskaitė      21:6  21:7 [17']      
[1] 09:30   L.Šuikaitė        
 16  Liepa Šuikaitė    21:14  21:16 [21']        
    [43] 10:50   Ū.Budrytė    
 9  Olivia Pocevičiūtė        21:7  21:5 [22']    
[2] 09:30   O.Pocevičiūtė        
 24  Mantė Jablonskytė    21:10  21:6 [23']        
  [20] 10:10   O.Pocevičiūtė      
 25  Viltė Stackytė      21:18  22:20 [31']      
[3] 09:30   S.Alijošiūtė        
 8  Sofija Alijošiūtė    21:6  21:7 [21']        
      [65] 11:55   Ū.Budrytė  
 5  Eglė Simanauskaitė          21:9  21:5 [24']  
[4] 09:30   E.Simanauskaitė        
 28  Rasa Pociūtė    21:5  21:3 [15']        
  [21] 10:10   E.Simanauskaitė      
 21  Indraja Šernauskaitė      21:4  21:5 [16']      
[5] 09:30   E.Katinaitė        
 12  Emilija Katinaitė    21:10  21:8 [17']        
    [44] 10:50   E.Simanauskaitė    
 13  Eglė Košytė        14:21  21:15  21:19 [37']    
[6] 09:30   E.Košytė        
 20  Agota Baguckytė    21:5  21:14 [19']        
  [22] 10:10   G.Cirtautaitė      
 29  Inesa Andriuškevičiūtė      21:11  21:6 [17']      
[7] 09:30   G.Cirtautaitė        
 4  Gabrielė Cirtautaitė    21:1  21:3 [15']         1-a vieta
        [82] 12:40   Ū.Budrytė
 3  Vaidilė Sutkaitytė            21:11  21:15 [23']
[8] 09:30   V.Sutkaitytė        
 30   Eva Kim    21:8  21:11 [23']        
  [23] 10:10   V.Sutkaitytė      
 19  Vakarė Intaitė      21:12  21:10 [22']      
[10] 09:50   E.Damarodaitė        
 14  Ema Damarodaitė    21:7  21:8 [16']        
    [45] 11:10   V.Sutkaitytė    
 11  Vakarė Petrauskaitė        21:17  19:21  21:16 [36']    
[11] 09:50   V.Petrauskaitė        
 22  Liepa Laukytė    21:7  21:6 [14']        
  [24] 10:10   V.Petrauskaitė      
 27  Samanta Gedminaitė      21:16  21:6 [23']      
[12] 09:50   J.Kazlauskaitė        
 6  Joana Kazlauskaitė    21:8  21:6 [17']        
      [66] 11:55   K.Matutytė  
 7  Gustė Butkutė          21:11  21:7 [26']  
[13] 09:50   G.Butkutė        
 26  Greta Dikšaitytė    21:9  21:6 [16']        
  [25] 10:10   S.Juknaitė      
 23  Adelė Dikšaitytė      14:21  21:13  21:19 [33']      
[14] 09:50   S.Juknaitė        
 10  Samanta Juknaitė    21:16  21:11 [19']        
    [46] 11:10   K.Matutytė    
 15  Ditė Kontrimaitė        21:5  21:6 [16']    
[15] 09:50   D.Kontrimaitė        
 18  Beatričė Užomeckaitė    21:13  21:10 [22']      E.Simanauskaitė   3-a vieta
  [26] 10:10   K.Matutytė   [83] 12:40   E.Simanauskaitė
 31  Estelė Lėja Večerskytė      21:4  21:9 [19']    V.Sutkaitytė   21:2  21:7 [25']
[16] 09:50   K.Matutytė        
 2  Kotryna Matutytė    21:2  21:4 [17']     Dėl 5-8 vietos    
       O.Pocevičiūtė    
      [67] 11:55   G.Cirtautaitė  
       G.Cirtautaitė   21:12  26:24 [23']   5-a vieta
        [84] 12:40   G.Cirtautaitė
       V.Petrauskaitė     21:18  21:16 [28']
      [68] 11:55   V.Petrauskaitė  
       S.Juknaitė   23:21  19:21  21:11 [33']  
           
           
         O.Pocevičiūtė   7-a vieta
       
         S.Juknaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šuikaitė      
    [47] 11:10   S.Alijošiūtė    
     S.Alijošiūtė   21:10  21:15 [20']    
      [69] 12:15   S.Alijošiūtė  
     E.Katinaitė     21:12  21:17 [25']  
    [48] 11:10   E.Katinaitė    
     E.Košytė   17:21  21:17  23:21 [29']     9-a vieta
        [85] 13:00   G.Butkutė
     E.Damarodaitė       21:19  21:17 [26']
    [49] 11:10   J.Kazlauskaitė    
     J.Kazlauskaitė   21:18  21:6 [25']    
      [70] 12:15   G.Butkutė  
     G.Butkutė     21:17  21:17 [26']  
    [50] 11:10   G.Butkutė    
     D.Kontrimaitė   21:19  21:17 [20']    
           
         E.Katinaitė   11-a vieta
       
         J.Kazlauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šuikaitė    
       
       E.Košytė   ->   13-a vieta
       
       E.Damarodaitė     ->
       
       D.Kontrimaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   L.Daukšaitė        
  [27] 10:10   L.Murauskaitė      
   L.Murauskaitė   21:4  21:5 [19']      
    [51] 11:10   L.Murauskaitė    
   M.Jablonskytė     21:12  21:8 [25']    
  [28] 10:30   V.Stackytė      
   V.Stackytė   21:17  14:21  21:18 [36']      
      [71] 12:15   L.Murauskaitė  
   R.Pociūtė       21:11  21:16 [26']  
  [29] 10:30   I.Šernauskaitė      
   I.Šernauskaitė   21:18  21:12 [27']      
    [52] 11:10   A.Baguckytė    
   A.Baguckytė     21:14  21:13 [24']    
  [30] 10:30   A.Baguckytė      
   I.Andriuškevičiūtė   21:8  21:6 [17']       17-a vieta
        [86] 13:00   L.Murauskaitė
   E.Kim         23:21  21:8 [19']
  [31] 10:30   V.Intaitė      
   V.Intaitė   21:17  21:17 [25']      
    [53] 11:35   V.Intaitė    
   L.Laukytė     21:9  21:9 [21']    
  [32] 10:30   S.Gedminaitė      
   S.Gedminaitė   21:19  21:18 [23']      
      [72] 12:15   B.Užomeckaitė  
   G.Dikšaitytė       21:12  21:11 [23']  
  [33] 10:30   A.Dikšaitytė      
   A.Dikšaitytė   21:15  20:22  21:19 [34']      
    [54] 11:35   B.Užomeckaitė    
   B.Užomeckaitė     21:10  21:6 [17']    
  [34] 10:30   B.Užomeckaitė      
   E.Večerskytė   21:11  21:11 [24']    A.Baguckytė   19-a vieta
       
         V.Intaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Stackytė    
       
       I.Šernauskaitė   ->   21-a vieta
       
       S.Gedminaitė     ->
       
       A.Dikšaitytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
     L.Daukšaitė      
       
     M.Jablonskytė   ->    
       
     R.Pociūtė     ->  
       
     I.Andriuškevičiūtė   ->     25-a vieta
       
     E.Kim       ->
       
     L.Laukytė   ->    
       
     G.Dikšaitytė     ->  
       
     E.Večerskytė   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.