Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys (1 etapas), Data: 2022-01-22, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Meida Levickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Levickaitė      
 16       ->      
  [81] 17:35   M.Levickaitė    
 9  Liucija Gaudutė      21:8  21:6 [20']    
[72] 16:45   E.Pocevičiūtė      
 8  Ema Pocevičiūtė    21:3  21:3 [14']      
    [92] 18:50   M.Levickaitė  
 5  Aurėja Metrikytė        21:4  21:4 [14']  
[73] 16:45   A.Metrikytė      
 12  Medeina Petrauskaitė    21:2  21:4 [14']      
  [82] 17:35   A.Metrikytė    
 13  Samantė Baliutavičiūtė      21:15  21:10 [23']    
[74] 16:45   T.Noreikaitė      
 4  Toma Noreikaitė    21:13  21:15 [24']       1-a vieta
      [101] 19:40   M.Levickaitė
 3  Mėta Kibildaitė          21:13  21:12 [26']
[75] 16:45   M.Kibildaitė      
 14  Eglė Košytė      B/Ž      
  [83] 17:35   M.Kibildaitė    
 11  Smiltė Bistrovaitė      21:8  21:4 [18']    
[76] 17:10   U.Lukoševičiūtė      
 6  Ugnė Lukoševičiūtė    21:9  21:19 [21']      
    [93] 18:50   U.Mackevičiūtė  
 7  Gustė Butkutė        21:13  21:17 [31']  
[77] 17:10   D.Valauskaitė      
 10  Deimantė Valauskaitė    21:2  21:11 [16']      
  [84] 18:00   U.Mackevičiūtė    
 15  Meda Vilčiauskaitė      21:4  21:10 [21']    
[78] 17:10   U.Mackevičiūtė      
 2  Urtė Mackevičiūtė    21:9  21:6 [21']    A.Metrikytė   3-a vieta
      [102] 19:40   M.Kibildaitė
       M.Kibildaitė   21:14  21:10 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Pocevičiūtė    
    [94] 18:50   E.Pocevičiūtė  
     T.Noreikaitė   20:22  21:18  21:14 [41']   5-a vieta
      [103] 19:40   D.Valauskaitė
     U.Lukoševičiūtė     21:14  21:15
    [95] 18:50   D.Valauskaitė  
     D.Valauskaitė   21:15  21:11 [22']  
         
         
       T.Noreikaitė   7-a vieta
      [104] 20:05   T.Noreikaitė
       U.Lukoševičiūtė   21:18  21:9 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Gaudutė    
   L.Gaudutė   ->    
    [96] 19:15   S.Baliutavičiūtė  
   M.Petrauskaitė     21:3  21:6 [13']  
  [87] 18:00   S.Baliutavičiūtė    
   S.Baliutavičiūtė   21:7  21:7 [17']     9-a vieta
      20:05   M.Vilčiauskaitė
   E.Košytė       21:14  11:7 [11']
  [88] 18:25   S.Bistrovaitė    
   S.Bistrovaitė     B/Ž    
    [97] 19:15   M.Vilčiauskaitė  
   G.Butkutė     21:14  21:9 [21']  
  [89] 18:25   M.Vilčiauskaitė    
   M.Vilčiauskaitė   21:6  21:6 [18']    
         
       L.Gaudutė   11-a vieta
      [105] 20:05   S.Bistrovaitė
       S.Bistrovaitė   21:6  21:5 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Petrauskaitė  
     M.Petrauskaitė   ->   13-a vieta
      [106] 20:05   G.Butkutė
     E.Košytė     21:0
    [98] 19:15   G.Butkutė  
     G.Butkutė     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       E.Košytė
       E.Košytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.