Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
MONADALIS.LT, Data: 2022-05-21, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Linas Zavadskis 
 Eglė Zavadskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Zavadskis, E.Zavadskytė      
 16       ->      
  [15] 10:45   L.Zavadskis, E.Zavadskytė    
 9  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
    21:18  21:6 [21']    
[1] 10:00   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
 8  Martynas Sipavičius 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:19  11:21  21:14 [36']      
    [29] 11:35   L.Zavadskis, E.Zavadskytė  
 5  Mantas Varnelis 
 Ingrida Savickienė 
      21:12  21:10 [24']  
[2] 10:00   M.Varnelis, I.Savickienė      
 12  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
  21:11  19:21  21:13 [41']      
  [16] 10:45   J.Maziliauskas, D.Valantinaitė    
 13  Evaldas Gedminas 
 Vaida Valauskienė 
    15:21  21:15  21:16 [23']    
[3] 10:00   J.Maziliauskas, D.Valantinaitė      
 4  Jonas Maziliauskas 
 Diana Valantinaitė 
  21:10  21:17 [27']       1-a vieta
      [44] 12:55   L.Zavadskis, E.Zavadskytė
 3  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
        21:10  16:21  21:10 [31']
[4] 10:00   R.Reimeris, A.Pikčilingienė      
 14  Remigijus Reimeris 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:17  21:14 [29']      
  [17] 10:45   R.Reimeris, A.Pikčilingienė    
 11  Aurimas Valauskas 
 Deima Navickienė 
    21:7  22:20 [22']    
[5] 10:00   A.Valauskas, D.Navickienė      
 6  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  17:21  21:15  21:16 [40']      
    [30] 11:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7  Adas Lečas 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:9  21:13 [27']  
[6] 10:00   A.Lečas, I.Vidzėnienė      
 10  Žilvinas Gelžinis 
 Kristina Freimanaitė 
  21:8  22:20 [28']      
  [18] 10:45   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 15         21:17  21:17 [20']    
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 2  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  ->    J.Maziliauskas, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [45] 12:55   J.Maziliauskas, D.Valantinaitė
       R.Reimeris, A.Pikčilingienė   21:17  21:16 [4']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
    [31] 12:00   M.Varnelis, I.Savickienė  
     M.Varnelis, I.Savickienė   19:21  21:19  21:19 [21']   5-a vieta
      [46] 12:55   A.Lečas, I.Vidzėnienė
     A.Valauskas, D.Navickienė     21:12  21:13 [11']
    [32] 12:00   A.Lečas, I.Vidzėnienė  
     A.Lečas, I.Vidzėnienė   21:11  18:21  21:7 [19']  
         
         
       T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   7-a vieta
      [47] 12:55   A.Valauskas, D.Navickienė
       A.Valauskas, D.Navickienė   18:21  21:10  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Sipavičius, L.Šiaučiūnienė    
   M.Sipavičius, L.Šiaučiūnienė   ->    
    [33] 12:00   M.Sipavičius, L.Šiaučiūnienė  
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė     21:16  21:15 [15']  
  [19] 11:10   M.Pacevičius, R.Pacevičienė    
   E.Gedminas, V.Valauskienė   21:19  21:16 [21']     9-a vieta
      [48] 12:55   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė
   E.Petrošius, V.Slušnienė       21:13  14:21  22:20 [30']
  [20] 11:10   E.Petrošius, V.Slušnienė    
   E.Peleckis, I.Peleckienė   23:21  13:21  21:13 [33']    
    [34] 12:00   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė  
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė     15:21  21:16  21:18 [21']  
   Ž.Gelžinis, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       M.Pacevičius, R.Pacevičienė   11-a vieta
      [49] 13:20   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Gedminas, V.Valauskienė  
     E.Gedminas, V.Valauskienė   ->   13-a vieta
      [35] 12:00   E.Peleckis, I.Peleckienė
     E.Peleckis, I.Peleckienė     21:15  21:11 [19']
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.