Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
MONADALIS.LT, Data: 2022-05-21, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aldona Pikčilingienė 
 Dalia Šumskienė 
6
21
11
21
 19'
16
21
21
18
21
9
 35'
21
10
21
17
 22'
117/117
0
2
2
2 Asta Pelaitienė 
 Laura Janušonienė 
21
6
21
11
 19'
21
19
21
8
 23'
21
10
21
12
 27'
126/66
60
3
1
3 Ieva Čapaitytė 
 Elija Peleckytė 
21
16
18
21
9
21
 35'
19
21
8
21
 23'
10
21
19
21
 19'
104/142
-38
0
4
4 Renata Povilianskienė 
 Eglė Mockevičienė 
10
21
17
21
 22'
10
21
12
21
 27'
21
10
21
19
 19'
91/113
-22
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eglė Zavadskytė 
 Živilė Žymantaitė 
21
11
21
16
 17'
21
16
21
7
 26'
84/50
34
2
1
2 Kamilė Gaveikaitė 
 Viltė Stonytė 
11
21
16
21
 17'
21
15
15
21
21
13
 30'
84/91
-7
1
2
3 Justina Jelinskė 
 Agnė Mackevičienė 
16
21
7
21
 26'
15
21
21
15
13
21
 30'
72/99
-27
0
3



2022-05-21  
   1-a vieta
 2    Eglė Zavadskytė,  Živilė Žymantaitė  
[89] 16:00   E.Zavadskytė, Ž.Žymantaitė
 3    Asta Pelaitienė,  Laura Janušonienė   21:9  21:9 [20']
   



2022-05-21  
   3-a vieta
 1    Aldona Pikčilingienė,  Dalia Šumskienė  
[90] 16:00   A.Pikčilingienė, D.Šumskienė
 4    Kamilė Gaveikaitė,  Viltė Stonytė   21:16  21:8 [18']
   



2022-05-21  
   5-a vieta
 6    Justina Jelinskė,  Agnė Mackevičienė  
[91] 16:00   R.Povilianskienė, E.Mockevičienė
 7    Renata Povilianskienė,  Eglė Mockevičienė   21:12  20:22  21:17 [28']
   



 
   7-a vieta
 5    Ieva Čapaitytė,  Elija Peleckytė  
 I.Čapaitytė, E.Peleckytė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.